reklamı kapat

POPÜLER

Caviar Origin

Android’li tuşlu telefon Caviar Origin yolda; işte ilk detaylar [Video]

Hazırladığı aşırı lüks telefon modelleriyle sık sık ses getiren Caviar, bu sefer Caviar Origin isimli bir tuşlu telefonla karşımızda.

Caviar Origin, 2021’in dördüncü çeyreğinde, 1.000 dolarlık başlangıç fiyatıyla satılacak bir Android işletim sistemi tuşlu telefon modeli. Caviar’ın Vertu’nun tasarımından ilham aldığı model, dokunmatik bir ekrana sahip olmayacak gibi görünüyor. Görebileceğiniz üzere ufak bir ekrana sahip olan Origin, tuşlu kullanım için özelleştirilmiş bir Android arayüzü ile yolda bulunuyor. Tanıtım videosunu direkt olarak yukarıda izleyebileceğiniz ürünün, fiyatı konusunda bir üst limit bulunmuyor. Yani özel materyaller (Altın kaplama, elmas süsler vb. gibi) ile fiyatın çok daha yüksek hale geleceği aktarılıyor. Böyle bir modelin pazarda pek şansı yok ancak Caviar yine de bir ışık görmüş gibi duruyor.

Caviar Origin dikkat çekerken, firma en son Samsung Galaxy S21 Ultra için özel sürümler hazırlamıştı

Samsung Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri için hazırlanan en özel sürümlerin arkasında sürpriz olmadığı üzere Caviar yer almıştı. Firmanın yeni hazırladığı modeller arasında en çok dikkat çeken ise Galaxy S21 Ultra özelinde gelen “Golden 21” olmuştu. Bu model tam 77 bin dolarlık bir fiyata sahip ve arkasında tam 750 gramlık altın taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Firmanın tüm Galaxy S21 ailesi için 5.520 dolardan başlayan aşağıda gördüğünüz diğer tasarımları da bulunuyor. Burada Golden 21’den sonra en çok öne çıkan 20 bin dolarlık “OX” oluyor. Bu modelin arkasında bir altından boğa kafası yer alıyor.