reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Flight Simulator 2020 için 10 DVD’li özel paket

Microsoft Flight Simulator 2020 için 10 DVD’li özel paket

Uçuş simülasyonu konusunda dünyanın en iyisi olmaya gelen Microsoft Flight Simulator 2020 için özel bir paket de sunulacak.

Microsoft Flight Simulator efsanesinin en yenisi, kısa süre öne açıklandığı kadarıyla 18 Ağustos tarihinde PC için çıkışını yapıyor. Çok uzun süredir geliştirme aşamasında olan yapım, açıklandığı kadarıyla Avrupa pazarında yukarıda gördüğünüz özel paket ile de satın alınabilecek. Bu paketin en çok dikkat çeken yapı ise içerisinde 10 adet çift katmanlı DVD disk yer alıyor olması. 2020 yılında  toplam 100 GB’lık veriyi simülasyon tutkunlarına bu şekilde sunuyor olması gerçekten dikkat çeken Microsoft, Avrupa’da birçok kullanıcıya DVD sürücüsü aldıracak gibi görünüyor. Biliyorsunuz günümüzde artık hemen hemen kimse DVD disk kullanmıyor. Hemen hemen hiçbir dizüstünde de artık (Bazı nadir modeller var) disk sürücüsü yer almıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Flight Simulator 2020 merakla bekleniyor

Peki fiyatlar? Üç farklı versiyona sahip olan yapımın Türkiye’de 350 TL‘lik standart sürümde çok detaylı tasarlanmış 20 uçak ve 30 havaalanı yer alıyor. Bu sürüme PC için Game Pass (Aylık abonelik paketi) üzerinden elde edilebiliyor. Game Pass’e dahil olmayan 550 TL‘lik Deluxe Edition sürümde standart pakete ek olarak 5 ek uçak ve 5 ek havaalanı sunuluyor. Tam 725 TL‘lik Premium Deluxe Edition sürümünde ise bizleri yukarıdakilere ek olarak 10 ek uçak ve 10 ek havaalanı sunuluyor. Buradan satın alabileceğiniz yapım, 4K HDR desteğine sahip ve yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi nefes kesici grafikler ile geliyor. Yukarıdaki özel versiyonun fiyatı ise henüz bilinmiyor.