reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 için verilen “VR” müjdesi

 - Güncelleme: 30 Temmuz 2020 15:26

Uçuş simülasyonu konusunda dünyanın en iyisi olmaya gelen Microsoft Flight Simulator 2020 için bir VR yani sanal gerçeklik müjdesi verildi.

Microsoft Flight Simulator efsanesinin en yenisi, biliyorsunuz 18 Ağustos tarihinde PC için çıkışını yapıyor. En son Avrupa pazarında istenirse 10 adet çift katmanlı DVD diskin yer aldığı özel bir paketle satılacağı açıklanan simülasyon, aktarıldığı kadarıyla “VR sürümü” üzerinden VR yani sanal gerçeklik başlıklarına da destek verecek. Burada desteklenen ilk başlık ise sonbaharda çıkacak burada detaylandırdığımız 600 dolarlık HP Reverb G2 olacak deniyor. Simülasyonu satın alan herkese ücretsiz olarak geleceği aktarılan VR sürüm, daha sonra diğer VR başlıklar tarafından da desteklenecek açıklaması yapılıyor. Microsoft Flight Simulator 2020‘nin Valve destekli HP Reverb G2 ile harika bir deneyim sunacağı aktarılıyor ve bu da fanlar arasında büyük bir heyecan yaratıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Flight Simulator 2020 merakla bekleniyor

Üç farklı versiyona sahip olan yapımın Türkiye’de 350 TL‘lik standart sürümde çok detaylı tasarlanmış 20 uçak ve 30 havaalanı yer alıyor. Bu sürüme PC için Game Pass (Aylık abonelik paketi) üzerinden elde edilebiliyor. Game Pass’e dahil olmayan 550 TL‘lik Deluxe Edition sürümde standart pakete ek olarak 5 ek uçak ve 5 ek havaalanı sunuluyor. Tam 725 TL‘lik Premium Deluxe Edition sürümünde ise bizleri yukarıdakilere ek olarak 10 ek uçak ve 10 ek havaalanı sunuluyor. Buradan satın alabileceğiniz yapım, 4K HDR desteğine sahip ve aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi nefes kesici grafikler ile geliyor.

İlgili Video

İLGİLİ HABERLER