reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Charge 4 akıllı bileklik

Fitbit Charge 4 Special Edition

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4 Special Edition

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Türkiye’de de satılan Fitbit Charge 4 akıllı bileklik için gelen önemli özellikler

Giyilebilir pazarın en önemli firmalarından Fitbit imzalı gelişmiş akıllı bileklik Fitbit Charge 4, önemli bir yazılım güncellemesi aldı.

Akıllı bileklik Fitbit Charge 4, geçtiğimiz hafta itibariyle Türkiye’de de satılan gelişmiş bir model. Adeta bir akıllı saat gibi de olan ürün, bilmeyenler için nabız ölçümü yapabiliyor, uyku takibi gerçekleştirebiliyor ve yerleşik olarak GPS‘e de sahip. İşte bu son iki özellik ile bağlantılı olarak modele güzel bir güncelleme yapıldı. Bu güncelleme ile Charge 4 ilk olarak dinamik GPS altyapısı kazandı. Dinamik GPS özelliği sayesinde Charge 4 telefonunuz yakındaysa onun GPS’ini kullanıyor, telefon uzaktaysa ise otomatik olarak kendi GPS’ine geçiş yapıyor. Bunu pil ömrünü artırmak için kullanan ürün, aynı zamanda akıllı uyandırma özelliğine de kavuşmuş durumda. Bu ilginç özellik uyku takibi / verileri üzerinden çalışıyor ve kişileri olabilecek en ideal (En çok dinlenilen) anda uyandırıyor. Son güncelleme ile bazı hatalarından da kurtulan ürün, artık daha gelişmiş bir seçenek konumunda yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Charge 4 akıllı bileklik için bilinmesi gereken diğer detaylar şöyle

1.099 TL Türkiye fiyatına sahip olan model, hatırlamak adına bünyesinde renksiz bir dokunmatik ekran taşıyor. Su geçirmeyen şık tasarımlı model, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve yapılan sporları otomatik belirleyebiliyor. Bağlı telefonların bildirimlerini de üzerine alabilen model, mesajları gösterebiliyor ve müzik kontrolüyle de dikkat çekiyor. Normalde 7 gün, sürekli GPS’le ise 5 saatlik bir pil ömrü bulunan akıllı bileklik Charge 4, Fitbit Pay desteğini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

SEGA’dan 50 dolarlık mikro oyun konsolu