reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Charge 4 akıllı bileklik

Fitbit Charge 4 Special Edition

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4 Special Edition

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4

Fitbit Charge 4 akıllı bileklik Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Giyilebilir pazarın en önemli firmalarından Fitbit imzalı gelişmiş akıllı bileklik Fitbit Charge 4  Türkiye’de satışa çıktı. İşte model hakkında tüm detaylar;

Akıllı bileklik Fitbit Charge 4, Türkiye’ye Bilkom tarafından resmi olarak getirilmiş durumda. Şimdilik sadece tek bir satış kanalında elde edilebilir hale gelen, haziran sonunda ise daha geniş bir satış ağıyla çıkışı yapılacak dikkat çekici model, 1.099 TL Türkiye fiyatına sahip. Yukardaki galeride görebileceğiniz üzere çok şık bir tasarıma sahip olan model, bünyesinde renksiz bir dokunmatik ekran taşıyor. Bu ekran güneş ışığı altında rahatlıkla görülebiliyor ve birçok konuda bilgiler verebiliyor. Nabız ölçümü yapabilen ve uyku takibi de gerçekleştirebilen gelişmiş bileklik, yerleşik olarak GPS‘e de sahip. Tahmin edebileceğiniz üzere su geçirmeyen şık tasarımlı model, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve yapılan sporları otomatik belirleyebiliyor. Bağlı telefonların bildirimlerini de üzerine alabilen model, mesajları gösterebiliyor ve müzik kontrolüyle de dikkat çekiyor. Normalde 7 gün, sürekli GPS’le ise 5 saatlik bir pil ömrü bulunan akıllı bileklik Charge 4, Fitbit Pay desteğini de taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fitbit Charge 4 akıllı bileklik Türkiye’ye yalnız gelmedi

Çünkü model ile beraber 1.299 TL fiyat etiketi bulunan Charge 4 Special Edition da Türkiye’de satışa sunuldu. Bu model farkını özel granit reflektör/siyah dokuma kayış ve egzersiz ya da daha spor bir görünüm için klasik siyah kayış ile koyuyor.

İlginizi Çekebilir

SEGA’dan 50 dolarlık mikro oyun konsolu