reklamı kapat

POPÜLER

Fitbit Sense

Fitbit

Fitbit Versa 3

Fitbit’ten üç yeni giyilebilir: Sense, Versa 3 ve Fitbit Inspire 2

Bazı ürünler Türkiye’de de satılan Fitbit, ürün gamına Sense, Versa 3 ve Inspire 2 isimli üç yeni giyilebilir model ekledi.

Giyilebilir ürün pazarının büyük isimlerinden olan Fitbit, daha önce sızıntısı yapılan üç yeni giyilebilir ürünüyle de dikkat çekmeyi başardı. Burada Sense ve Versa 3 modelleri birer akıllı saat. Ortak olarak kare yapılı şık bir tasarıma sahip olan saatlerden Sense 329 dolar, Versa 3 ise 229 dolarlık yurt dışı fiyatına sahip. Burada en çok Sense dikkat çekiyor çünkü üst seviyeye odaklanıyor. Türlü spor takip yeteneği ile gelen model, AMOLED ekrana sahip ve bu ekranı Gorilla Glass 3 ile koruyor. ECG, EDA, SpO2 ve standart nabız sensörleriyle birçok sağlık kaleminde detaylı takip yapabilen GPS’e sahip model, iki farklı renkte elde edilebiliyor. Benzer yapıda olan ancak ECG ve EDA sensörleri olmayan Versa 3 ise abisi gibi 6 günlük bir pil ömrü sunuyor ve AMOLED ekranla geliyor. Yine Fitbit Sense gibi yerleşik mikrofon ile telefon görüşmesi sunan ürün, üç farklı renkte geliyor.

Firmanın son ürünü ise yukarıda gördüğünüz akıllı bileklik Fitbit Inspire 2 oluyor. Şık görünen 99 dolarlık model, üç farklı renkte geliyor ve bir akıllı bileklikten beklenen her özelliği beraberinde getiriyor. 10 günlük pil ömrü bulunan renksiz ekranlı cihaz, nabız ölçebiliyor ve birçok kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Türkiye’de satışa çıkan en son ürün Fitbit Charge 4 akıllı bileklik olmuştu

1.099 TL Türkiye fiyatına sahip olan model, hatırlamak adına bünyesinde renksiz bir dokunmatik ekran taşıyor. Su geçirmeyen şık tasarımlı model, her kalemde aktivite takibi yapabiliyor ve yapılan sporları otomatik belirleyebiliyor. Bağlı telefonların bildirimlerini de üzerine alabilen model, mesajları gösterebiliyor ve müzik kontrolüyle de dikkat çekiyor. Normalde 7 gün, sürekli GPS’le ise 5 saatlik bir pil ömrü bulunan akıllı bileklik Charge 4, Fitbit Pay desteğini de taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin insansız telefon fabrikası ile tanışın