reklamı kapat

POPÜLER

Realme Vodafone

Realme ve Vodafone ortaklığından eğlence odaklı C3 serisi geliyor

Realme seven Vodafone kullanıcıları, Türkiye’de ilk defa bir operatör anlaşması ile 13 Temmuz Pazartesi günü itibariyle tarifelerine ek 12 taksitle C3 veya C3i sahibi olabilecek.

Firmadan yapılan açıklamaya göre kırmızı ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulan Realme C3, Helio G70 işlemci ile gelen dünyanın ilk akıllı telefonu olma özelliğini taşıyor. Yüksek performans sunan Helio G70 işlemci sayesinde kullanıcılar oyun oynamanın keyfine varıyor deniyor. 5.000 mAh pili ile 30 güne varan bekleme süresi sunan C3, 6,5 inç büyük LCD ekrana sahip ve 5 MP ön kamera ile 12 MP kameraya ek 2 MP derinlik ve 2 MP makro lens olmak üzere üç arka kameraya sahip. 2 GB RAM ve 32 GB dahili hafızasıyla gelen telefona ek olarak mavi renk seçeneği ile sunulan C3i de geliyor. C3 ile benzer özelliklere sahip C3i’nin tek farkı, 5 MP ön kameranın yanı sıra 12 ve 2 MP olmak üzere iki arka kameraya sahip olması. Söylendiği kadarıyla Vodafone aboneleri realme C3i modelini 12 ay boyunca tarifeye ek 245 TL taksitle, realme C3 modelini de 12 ay boyunca tarifeye ek 265 TL taksitle satın alabilecekler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Realme ve Vodafone ortaklığı dikkat çekecek

2020 yılının ilk çeyreğinde bir önceki yıla göre yüzde 157’lik büyüme ile akıllı telefon sektöründe 7. sıraya yükseldiği aktarılan Realme, dünya çapında 35 milyon kullanıcıya ulaşmış bir şirket. Türkiye’de de tüketicilerin yoğun ilgisi ile ilk çeyreğe kıyasla ikinci çeyrekte satış oranında yüzde 162 büyüme kaydeden şirket, bu ilgiye pazara sunduğu yeni modelleri ile teşekkür ediyor.

İlginizi Çekebilir

WhatsApp için sunulan yeni özellikler