reklamı kapat

POPÜLER

Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren

McLaren imzasıyla fark yaratıyor; Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren incelemesi

Klipsch ve McLaren‘ın ortaklaşa geliştirdiği T5 II McLaren özel bir kulaklık kullanmayı isteyen kullanıcıları hedef alıyor. Otomobil ve spor tutkunlarının beklentileri doğrultusunda geliştirilen model mercek altında

Dünyaca ünlü Amerikalı ses şirketi Klipsch, piyasada çok özel hoparlörlere imza atan bir şirket. 2007 yılında kulaklık pazarına giren şirket, özel kulaklık modellerini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

T5 modeliyle tasarım ve ses performansında dikkatleri üstüne çeken Klipsch, bu kez T5 II ailesiyle geliyor. T5 II ailesi üç farklı modelle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Mevcut T5 II modeli haricinde T5 II’nin ANC destekli versiyonu ve inceleme fırsatı bulduğumuz McLaren versiyonu olmak üzere üç farklı model karşımıza çıkıyor. McLaren versiyonu adında da anlaşılacağı üzere çok özel bir model. Otomobil tutkunlarının dikkatini çekeceğini söyleyeceğimiz kulaklık, kablosuz kulaklık pazarına yeni bir soluk getiriyor. Spor odaklı bir kulaklık olan modelin tasarımıyla incelemeye başlayalım.