reklamı kapat

POPÜLER

McLaren imzasıyla fark yaratıyor; Klipsch T5 II True Wireless Sport McLaren incelemesi

Klipsch

KLIPSCH T5 II WIRELESS SPORT MCLAREN TASARIM

Klipsch T5 II McLaren’ın hiç şüphesiz en can alıcı özelliği tasarımı. Kutu içeriği hayli zengin olan kulaklık kablosuz şarj cihazıyla geliyor. Kutu içeriğinden kulaklığı şarj etmek için bir kablosuz şarj cihazın çıkması gerçekten etkileyici görünüyor. Kutu içeriğinden ayrıca 6 çift kontorlu kulak ucu çıkıyor. Uygun bir silikon uç kulaklıkta kullanıldığında hem iyi bir yalıtım sağlanıyor hem de güçlü ses performansı elde ediliyor.

Kulaklıkta en iyi deneyimi sağlamak için uygun silikon ucu bulmanız gerekiyor. Kutu içeriğinden ayrıca McLaren ile ilgili bilgilerin de yer aldığı kullanma kılavuzu çıkıyor. Kutudan ayrıca kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak kulaklığın üretildiği tarihin yazdığı bir kart da bulunuyor. Modelde dikkatimizi çeken noktalardan biri de şarj kutusu oldu. Kulaklıklarda olduğu gibi şarj kutusu da IP67 sertifikasına sahip. Suya karşı dayanıklı bir gövde yapısını benimseyen şarj kutusunda McLaren’ın spor otomobillerinde de gördüğümüz karbon fiber detaylar göze çarpıyor.

Karbon fiber detayların yer alması kutuya ayrı bir hava katıyor. Kutu suya dayanıklı olduğu için bağlantı noktası kutunun içinde yer alıyor. USB-C bağlantı noktasına destek veren kulaklığı piyasadaki diğer kulaklıklardan ayıran bir diğer önemli fark ise yerleşik su boşaltım sistemi. Kutu içeriğinde yer alan bu sistem sayesinde kulaklıklar hep kuru ve temiz kalabiliyor. Açıkcası böyle bir özelliğin olması spor yapan kullanıcıları mutlu edeceğe benziyor.