reklamı kapat

POPÜLER

Klipsch

Klipsch hakkında Türkiye’yi ilgilendiren güzel haber

Ses tutkunlarının ilgisini çekecek güzel bir haberi paylaşmak istiyoruz. Dünyaca ünlü hoparlör sistemlerinin öncüsü Paul Wilbur Klipsch imzası taşıyan Klipsch, Türkiye’ye geldi.

Klipsch’in Türkiye’de piyasaya sunacağı ürünler arasında T5 True Wireless kulaklık göze çarpıyor. Zippo tasarımlı şarj kutusuyla gelen kulaklık tam dolu pille 8 saate varan bir kullanım deneyimi sunuyor. Şarj kutusu ise kulaklığa ekstradan 24 saate varan bir kullanım imkanı vadediyor. Tamamen kablosuz kulaklık satın almayı düşünenler için iyi bir seçenek olan T5 True Wireless’ın Türkiye fiyatı ise 2.249 TLBar 40 ve Bar 48 modelleri ise sürükleyici bir ev sinema sistemi sunuyor.

Klipsch Reference serisi ise dikkat çekici bir ev sineması ses deneyimine imza atıyor. Klipsch Groove taşınabilir hoparlör, küçük tasarlanan formu ve uzun pil ömrü ile şaşırtıcı bir ses kalitesi sunuyor. Markanın hoparlör seçeneklerinden bir diğeri ise, Groove serisi. Stil ve işlevselliği bir arada sunan Heritage Groove, gerçek ahşap kaplama tasarımı ile yüzyılın ortalarında bir yolculuğa çıkarırken, modern çizgisini de bozmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klipsch ses sistemleriyle fark yaratıyor

“Ses ve ses üretimi ile ilgili teorilerimin yanlışlığı, yalnızca fizik yasaları değiştiğinde kanıtlanacaktır” diyen akustik öncüsü Paul Wilbur Klipsch’in ses tutkusu, müzikseverleri kendisine hayran bırakacak bir teknolojiyi ortaya çıkarmış durumda.

İlginizi Çekebilir

Ford’un bisiklet ve motosiklet sürücülerine özel sistemi