reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit T-Rex

Xiaomi destekli Huami’nin “kaslı” akıllı saati ortaya çıktı

Xiaomi destekli Huami’nin bir akıllı saat modeli daha kendisini gösterdi. Bu sefer Amazfit serisinden Amazfit T-Rex yolda bulunuyor.

Advertisement

Hem Xiaomi için hem de kendi Amazfit serisi altında çok iddialı giyilebilir ürünler hazırlayan Huami, bunlar arasına kısa süre içerisinde Amazfit T-Rex modelini de ekleyecek. Aşağıdaki poster ile geleceği müjdelenen saat, isminden ve üstü kapalı görselden anlaşılabileceği üzere kaslı bir tasarıma sahip. Bu açıdan zorlu şartlara dayanıklı olarak hazırlanan model, bu tarz saatleri sevenleri heyecanlandırmış durumda. Casio’nun efsane modellerinin çizgisini taşıyacak izlenimi oluşturan model, resmi olarak CES 2020‘de geliyor. Hakkında teknik detayların sızmadığı saat, buna karşın yüksek su geçirmezlik ve GPS birimi taşıyacak deniyor. Modelin farkını fiyat-performans oranıyla koyması bekleniyor. Yoksa bu formda hali hazırda başta Garmin olmak üzere birçok firmanın birçok farklı seçeneği bulunuyor.

Xiaomi Amazfit T-Rex

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi destekli Huami’den başka ürünler de geliyor

Firma kısa süre önce CES 2020 için iki yeni ürünün müjdesini vermişti. Firma tarafından “beklemeye değecek” şeklinde tanıtılan ürünlerden ilki akıllı saat Amazfit Bip S. Kare yapıda olacağı ve çok uzun pil ömrü sunacağı aktarılan model, dikkat çekecek gibi duruyor. Firmanın diğer ürünü ise tamamen kablosuz kulaklık oluyor. Fiyat performans oranının çok yüksek olacağı tahmin edilen kulaklık, kulaklık içi formunda tasarlanmış. Bu arada firmadan Amazfit X akıllı saat modeli de geliyor. Bu fütüristik saat model, biliyorsunuz 2,07 inç esnek bir AMOLED ekran ile fark yaratıyor.

Not: Ana görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın katlanabilir modeli