reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Huami akıllı saat
Xiaomi Huami akıllı saat

Xiaomi destekli Huami’nin yeni akıllı saatinden ilk görseller

Xiaomi destekli Huami’nin Amazfit T-Rex isimli akıllı saati kısa süre önce bir poster ile müjdelenmişti. İşte bu modelden ilk gerçek görseller de geldi.

Huami Amazfit T-Rex, karşımıza ilk olarak paylaşılan üstü kapalı bir poster ile çıkmıştı. O paylaşımdan kaslı bir gövdeye sahip olacağı anlaşılan model, resmi kayıtlardan gelen sızıntı ile canlı canlı görüntülendi. Görebileceğiniz üzere net şekilde kaslı Casio saatleri akıllara getiren bir gövdeye sahip olan model, bazı yeni teknik detaylar da kazandı. Yüksek su geçirmezlik ve GPS birimi taşıyan model, söylendiği kadarıyla bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 LE kullanılıyor ve 390 mAh pil üstüne kuruluyor. Resmi olarak 8 Ocak tarihinde lanse edilecek akıllı saat, Xiaomi destekli Huami’nin özellikle doğa tutkunlarına hitap eden bir seçeneği olacak. Elbette her kalemde nabız dahil aktivite takibi yapabilecek model, bünyesinde dört adet fiziksel buton taşıyor.

Xiaomi Huami akıllı saat
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi destekli Huami, başka giyilebilir ürünler de tanıtacak

Yeni ürünlerin ilki akıllı saat Amazfit Bip S. Kare yapıda olacağı ve çok uzun pil ömrü sunacağı aktarılan model, dikkat çekecek gibi duruyor. Firmanın diğer ürünü ise bir tamamen kablosuz kulaklık modeli. Fiyat performans oranının çok yüksek olacağı tahmin edilen kulaklık, kulaklık içi formunda tasarlanmış. Bu arada daha önce de söylediğimiz gibi Huami Amazfit X akıllı saat modeli de yolda bulunuyor. Bu fütüristik saat model, biliyorsunuz 2,07 inç esnek bir AMOLED ekran ile fark yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın katlanabilir RAZR modeli