reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Huami Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Huami Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Huami Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Huami Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Huami Amazfit GTR akıllı saat
Xiaomi Huami Amazfit GTR akıllı saat

Xiaomi destekli gelişmiş akıllı saat Huami Amazfit GTR ve fiyatı

Hazırladığı modeller Türkiye’de de satılan Xiaomi destekli Huami, yeni akıllı saat modeli Amazfit GTR ile güçlü bir seçenek ortaya koyuyor.

Akıllı saat pazarına hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. İşte bu noktada karşımıza çıkan son model Xiaomi Huami Amazfit GTR oluyor. Yuvarlak bir gövdesi bulunan saat, 42 mm ve 47 mm olmak üzere iki farklı boyutta hazırlanmış. Genel olarak şık duran modelin, özel tasarım versiyonları da bulunuyor. 47 mm versiyon 1,39 inç 454×454 piksel, 42 mm model ise 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekran üzerine kuruluyor. Gorilla Glass 3 ile korunan saat, iOS ve Android cihazlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. 50 metre derine indirilebilen akıllı saat Amazfit GTR, her kalemde detaylı aktivite takibi yapabiliyor. Modelin 47 mm versiyonu 410 mAh piliyle normal kullanımda tam 24 gün, 42 mm versiyonu ise 195 mAh piliyle normal kullanımda 12 gün boyunca görev yapıyor. Bu süreler basit saat modunda 74 ve 34 gün gibi inanılmaz sürelere kadar çıkabiliyor. NFC’si bulunan saatin, GPS + ve GLONASS destekleri de bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi destekli Huami Amazfit GTR, gelişmiş bir akıllı saat

Temel 42 mm modelin açıklandığı kadarıyla 116 dolar fiyatı bulunuyor. 47 mm model ise 145 dolar başlangıç fiyatına sahip. Alüminyum gövdelerin bulunan saatlerin, bir Iron Man özel versiyonu da var. Bu versiyon 203 dolara elde edilebiliyor. İlk olarak Çin’de satılacak akıllı saat, yakında global olarak Türkiye dahil birçok pazara gelecek deniyor. Ancak bunun için bir tarih verilmiyor.

İlginizi Çekebilir

Programlanabilir yerli drone