reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Huami akıllı saat
Xiaomi Huami akıllı saat

İşte karşınızda Xiaomi destekli Huami’nin yeni akıllı saati

Xiaomi destekli Huami’nin Amazfit T-Rex isimli akıllı saati için ilk resmi paylaşım yapıldı. Modelin tasarımı böylelikle netleşmiş oldu.

Huami Amazfit T-Rex, geçtiğimiz günlerde karşımıza paylaşılan üstü kapalı bir poster ile çıkmıştı. O paylaşımdan kaslı bir gövdeye sahip olacağı anlaşılan model, şimdi Huami CEO’sunun resmi paylaşımı ile detaylandı. Genel olarak kaslı bir çizgisi bulunan ve zorlu şartlara özel tasarlanan model, bu tasarımları sevenleri fazlasıyla memnun edecek bir konumda yer alıyor. Bünyesinde dört adet fiziksel buton taşıyan ve mavi ile siyah renk kombinasyonu kullanan model, şimdilik silikon kayış ile kendisini gösteriyor. Elbette yüksek su geçirmezlik ve GPS birimi taşıyan model, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 LE kullanılıyor ve 390 mAh pil üstüne kuruluyor. Resmi olarak 8 Ocak tarihinde lanse edilecek akıllı saat, Xiaomi destekli Huami’nin özellikle doğa tutkunlarına hitap eden bir seçeneği ve nabız dahil birçok konuda detaylı aktivite takibi yapabiliyor.

Xiaomi akıllı saat Huami

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi destekli Huami’den başka giyilebilir ürünler de geliyor

Bunları sizlerle daha önce de paylaşmıştık. Yeni ürünlerin ilki akıllı saat Amazfit Bip S. Kare yapıda olacağı ve çok uzun pil ömrü sunacağı aktarılan model, dikkat çekecek gibi duruyor. Firmanın diğer ürünü ise bir tamamen kablosuz kulaklık modeli. Fiyat performans oranının çok yüksek olacağı tahmin edilen kulaklık, kulaklık içi formunda tasarlanmış. Bu arada daha önce de söylediğimiz gibi Huami Amazfit X akıllı saat modeli de yolda bulunuyor. Bu fütüristik saat model, biliyorsunuz 2,07 inç esnek bir AMOLED ekran ile fark yaratıyor.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın katlanabilir RAZR modeli