reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Vision

Karakterde premium esintisi; Skoda Vision projesinden heyecan yaratan yeni detaylar

Önümüzdeki ay içerisinde resmi tanıtımı gerçekleştirilecek olan Skoda Vision konsepti, tasarım evrimindeki kaliteyi artırma potansiyeline sahip.

Son yıllarda tasarım karakterini hatırı sayılır oranda ileriye taşıyan bir Skoda ile karşı karşıyayız. Aileye ismen yeni katılan Scala ile birlikte yeni felsefesini diğer modellerine de uygulayan Çekyalı üretici, yeni Superb ve Octavia ile de kullanıcılardan tam not almayı başardı. 2019’un son günlerinde geleceği için yine iddialı bir proje hazırlığı içerisinde olduğunu hissettirmeye başlayan tasarım ekibi, Skoda Vision isimli konseptten bu kez dış bölümü merkeze alan bir paylaşım yapan resmi kaynaklar, önümüzdeki süreçteki evrimle ilgili de heyecan yaratmaya devam ediyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Skoda Vision çok daha agresif bir forma sahip olacak

Hindistan‘da düzenlenecek otomobil fuarında gösterimi yapılacak olan projeyi net olarak görmek için önümüzde yaklaşık bir ay var. Geçtiğimiz yıllarda karşımıza çıkarılan konseptlerin temeli üzerine inşa edileceğini gördüğümüz projenin tasarım ayağında ise daha agresif bir tavır söz konusu. Izgara’da kullanılan üç boyutlu yapı, sert çizgiler, tampon ve ışıklandırma grubu gibi temel parçalarda bariz değişimi görmek mümkün. Vision’da kullanılan diğer gövde eklentilerinin de genel yapıya hizmet edecek çizgilere sahip olacağını söyleyebiliriz. Tamamen elektrikli altyapı üzerine inşa edilmesini beklediğimiz proje önümüzdeki günlerde gerçekçi görüntüleriyle karşımızda olacak. Gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Skoda Octavia çarpışma testi