reklamı kapat

POPÜLER

Skoda Scala’nın resmiyet kazanan kokpitine yakından bakın

İsrail’de düzenlenecek olan tanıtım etkinliğine hazırlanan Skoda Scala, kokpitinin temel parçalarını gösteren parçalarıyla karşımızda.

Advertisement

Tanıtım etkinliği için artık önümüzde bir haftalık bir zaman diliminin kaldığı Skoda Scala, yavaş yavaş daha net parçalarıyla gündememize gelmeye başlıyor. Bu zamana kadar kamuflajlı fotoğrafları ve render çizimleri üzerinden değerlendirmesini yapabildiğimiz otomobil, Tel-Aviv’de düzenlenecek olan tanıtımı öncesinde kokpit tasarımının tamamını sergiler durumda. Skoda otomobillerinin önümüzdeki süreçte bürüneceği yeni yapının da izlerini taşıyan bu Scala, beraberinde daha modern bir kullanım alanı da getirecek. İçerisinde ahşap detayların da bulunmasının da getirdiği etkiyle malzeme kalitesi konusunda da Çek üreticinin vadettiği noktaların sinyalini veren modelle ilgili “Golf’ün rakibi” konusunu değerlendirmek için biraz daha beklemek gerekiyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Görünen farklar

Fotoğraflarla gelen sınırlı bilgiler içerisinde kokpitteki temek bileşenlerle ilgili parçalar mevcut. Konsolun merkezinde konumlandırılan multimedya ekranın ebatını 9,2 inç olarak belirlediğini gördüğümüz Skoda, direksiyon arkasında ailenin diğer üyelerinde gördüğümüz dijital yapıya yer veriyor. Sınıfının en büyüğü olacak multimedya ekranın yazılımsal olarak da bazı farklar barındırmasını bekliyoruz. Scala’nın dış tasarımıyla ilgili parçalarsa halen kamuflajlar altında. Lakin yeni paylaşılan görseller üzerinde, aracın bir Skoda otomobili olduğunu hissettirecek çizgilere sahip olduğu da net bir şekilde görülebiliyoruz. Önümüzdeki hafta içerisinde artık tüm detaylarıyla karşımızda olacak Skoda Scala ile ilgili gelişmeleri LOG.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili video

Skoda Vision RS iç tasarım