reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone Rocky

Sylvester Stallone’un Rocky veda mesajı

Efsane oyuncular arasında yer alan Sylvester Stallone Rocky karakterine veda etmeye hazırlanıyor. Bu kararını da hayranlarına yazdığı duygusal bir mesajla dile getirdi.

Sylvester Stallone‘un hayat verdiği Rocky Balboa karakteriyle gönüllere taht kurduğunu söylememize gerek bile yok. Bir nesil onun nefes kesen maceralarıyla büyüdü. Daha sonra Rocky’nin hikayesi son buldu. Fakat bu onun beyaz perdeye geri dönmesine engel olmadı. Başrolünde Michael B. Jordan‘ın yer aldığı seride onu akıl hocası olarak görüyoruz. Fakat Creed 2, Sylvester Stallone’u göreceğimiz son film olacak gibi görünüyor. Sylvester Stallone geçtiğimiz günlerde aldığı bu kararı Instagram’da paylaştığı bir videoyla duyurdu. Bu videoda “Muhtemelen bu son maceram olacak çünkü istediğim her şey gerçek oldu” sözlerini sarf etti. Ardından paylaştığı fotoğrafın açıklamasında ise hayranlara teşekkür etti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Stallone’un başrolü paylaştığı Creed 2 gişede oldukça başarılı bir ilerleyiş sergiliyor. Box Office Mojo’nun verilerine göre film vizyona girdiği günden bu yana 62 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Burada dikkat edilmesi gereken nokta Creed 2’nin sadece Amerika’da gösterimde olması. Yani film henüz uluslararası pazarlara açılmamış olmasına rağmen sağlam bir kazanç elde etmiş durumda. Bakalım önümüzdeki aylardaki toplam gişe hasılatı da bu kadar memnuniyet uyandırıcı olacak mı?

İlginizi çekebilir

Creed 2 fragmanı