reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone, Rocky’nin intikamını Creed 2’de almak istiyor

Bir dönemin efsane film serilerinden olan Rocky kısa bir süre önce Creed ile beyaz perdeye döndü. Bu hikayenin fazlasıyla beğenilmesi ardından ikinci film konuşmaları başladı. Sylvester Stallone da Creed 2 için enteresan bir senaryo önerisinde bulundu.

Advertisement

Bildiğiniz üzere Creed’in senaryosu Rocky Balboa etrafında şekillenmiyor. Aksine onu yan rolde görüyoruz. Bu sefer Rocky 4’te vefat eden Apollo Creed’in oğlunu eğitiyor. Adonis Creed karakterini ise Michael B. Jordan canlandırıyor.

Kısaca hatırlarmak gerekirse, Rocky’nin en büyük rakibi olan Apollo Creed serinin dördüncü filminde hayata gözlerini yummuştu. Onun ölümüne Rus boksör Ivan Drago neden olmuştu. Filmin devamında ringe Rocky çıkmış, mücadeleye Creed’in kaldığı yerden devam etmiş ve kazanmıştı. Fakat görünen o ki Sylvester Stallone bunun yeterli olduğuna inanmıyor. Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlardan anlaşılıyor ki sevilen oyuncu devam filminde Adonis Creed ile Ivan Drago’nun karşı karşıya gelmesini istiyor!

Tecrübeli oyuncunun son paylaşımı bir hayran çalışması gibi görünüyor. Fotoğrafın altında ise “İşte hayal gücünüzü geliştirmek için bir fırsat. Öyle ya da böyle tarih kendini tekrar eder. Sadece hazır olmak gerek!” sözleri yer aldı. Elbette Sylvester Stallone’un bu paylaşımı şimdilik sadece bir öneriden ibaret. Ancak kim bilir, belki Creed 2‘nin senaristleri bu fikirden etkilenir.