reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone’un Creed 2 isteği gerçek oluyor

Beyaz perdenin efsanelerinden Rocky’nin hikayesi Creed ile devam ediyor. Bir süredir Creed 2 için çalışmaların başladığını biliyoruz. Sonunda Sylvester Stallone‘un istediği hikaye anlatılacak gibi görünüyor. En azından oyuncu seçimleri bu yöne işaret ediyor.

Hatırlarsanız geçtiğimiz yaz aylarında Sylvester Stallone, Rocky’nin intikamını Creed 2’de almak istediğini ifade etmişti. Bilmeyenler için kısaca bahsetmek gerekirse Apollo Creed serinin dördüncü filminde hayata gözlerini yummuştu. Onun ölümüne ise Ivan Drago neden olmuştu. Filmin devamında Rocky onunla mücadele edip, maçı kazanmıştı. Ancak Stallone bunun yeterli bir intikam olmadığını düşünüyor olmalı ki, hikayeyi Creed 2’de devam ettirmek istiyor. Kafasındaki hikaye ise oldukça basit: İkinci filmde Adonis Creed ile Ivan Drago’nun oğlunun karşı karşıya gelmesini istiyor.

Heyecan uyandıran gelişmeler

The Tracking Board‘un paylaştığı detaylar ise senaryonun bu yönde ilerlediğine işaret ediyor. Habere bakılırsa Creed 2’de Romanyalı boksör Florian “Big Nasty” Munteanu yer alacak. Almanya doğumlu boksörün Ivan Drago’nun oğluna hayat vereceği ifade ediliyor. Karakterin ismi ise henüz belli değil. Fakat hikayenin Rocky 4 ile direkt bağlantılı olarak ilerlemesi pek çok hayranı memnun edecek gibi görünüyor. Siz ne düşüyorsunuz? Creed 2 bekleneni verebilecek mi?

İlgili video