reklamı kapat

POPÜLER

Sylvester Stallone, Creed 2 için kolları sıvıyor

Rocky dünyasında geçen Creed’in devam filmiyle izleyici karşısına çıkacağını bir süredir biliyorduk. Sonunda Creed 2‘nin çekimlerinin ne zaman başlayacağı da belli oldu. Bu vesileyle Sylvester Stallone‘un kamera arkasında sandığımızdan daha büyük bir rolü olduğu anlaşıldı.

Hatırlayacağınız üzere yaz aylarında Sylvester Stallone’un Creed 2’de büyük bir rol oynayacağı ortaya çıkmıştı. Sevilen oyuncu bu yapımda Rocky 4’ün intikamı almak istediğini dile getirmişti. Bunun için de Adonis Creed‘in Ivan Drago’nun oğluyla mücadele ettirebileceklerini ifade etmişti. Ardından Sylvester Stallone’un Creed 2’nin senaryo ekibinde yer aldığı ortaya çıktı. Böylece tecrübeli oyuncu istediği hikayeyi anlatma fırsatını elde etmiş oldu.

Ortaya çıkan son gelişmelere bakılırsa Creed 2‘nin çekimleri önümüzdeki sene şubat ayında Philadelphia‘da başlayacak. Yönetmen koltuğunda ise Sylvester Stallone oturacak! Stallone şimdiye kadar pek çok Rocky filminin yanı sıra ilk Cehennem Melekleri filmini de yönetmenliğini üstlenmişti. Bu gelişmenin ardından Sylvester Stallone’un Creed 2’yi istediği biçimde beyaz perdeye taşıyabileceği dile getiriliyor.

Heyecan uyandıran filmin başrolünde bir kez daha Michael B. Jordan‘ı göreceğiz. Ivan Drogo’ya hayat veren Dolph Lundgren‘in de oyuncu kadrosunda yer alacağı söyleniyor. Fakat bu durum henüz bir iddia olmanın ötesine geçebilmiş değil.