reklamı kapat

POPÜLER

Rocky ve Ivan Drago

Creed 2’den çıkartılan Rocky ve Ivan Drago mücadelesi

Efsane oyuncu Sylvester Stallone, Creed 2 filminden çıkartılan önemli sahneyi kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Bu sahnede Rocky ve Ivan Drago tekrar karşı karşıya geliyor.

Ülkemizde Creed 2 Efsane Yükseliyor ismiyle izleyici karşısına çıkan film Adonis Creed’in macerasını sinemaya aktarıyor. Rocky dostu Apollo Creed’in oğlu ringlere adım atarken, yılların efsanesi de onun akıl hocalığını üstleniyor. Creed 2 ile birlikte eski defterler yeniden açılıyor. Rocky 4’te ölümüne şahit olduğumuz Apollo Creed’in intikamını alma zamanı geliyor. Adonis bu yüzden Ivan Drogo’nun oğluna karşı mücadele veriyor. Elbette sonuç umulduğu gibi olmuyor.

Dünya genelinde büyük ilgi gören Creed 2’den çıkartılan sahnelerden birini ise Sylvester Stallone’un Instagram paylaşımı sayesinde öğreniyoruz. Tecrübeli oyuncu bu sahnenin provalarından görüntüleri hayranlarıyla paylaştı. Altında şu sözlere yer verdi: “Bu sahne Creed 2’de Rocky ve Drago arasındaki ufak kavganın provasıydı. Adonis, Drago’nun oğlu tarafından dövüldükten sonra hastanede geçiyordu. Drago yanında kameralarla birlikte hastaneye geliyor ve Adonis’i odasında rahatsız etmeye hazırlanıyordu. Fakat Rocky, Drago ile giriştiği kısa mücadelenin ardından buna engel oluyordu. Filmde yer bulabilse şahane olurdu. Maalesef kesildi.” 

İlginizi çekebilir

Creed 2 fragmanı