reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10e
Samsung Galaxy S10e

Tartışmalara neden olan Samsung Galaxy S10e versiyonundan resmi paylaşım

20 Şubat tarihinde lanse edilecek Galaxy S10 ailesinin en ucuz modeli Samsung Galaxy S10e, kendisine özel renk seçeneğiyle bu sefer resmi olarak karşımıza çıktı.

Galaxy S10 ailesinin en altında yer alan Samsung Galaxy S10e, biliyorsunuz sarı renk seçeneğiyle geliyor. Firmanın sızdırılan aşağıdaki resmi paylaşımında da görülen bu renk,  şu an oldukça tartışılıyor. Çünkü bu sarı renk fazlasıyla parlak ve bu açıdan bazı kişilerce çok kötü bulunuyor. Gerçekten bu model için oldukça iddialı bir renk tonu seçen firma, kişilerin elinde her zaman dikkat çekecek bir model hazırlamak istemiş gibi görünüyor. Ailenin geri kalanından farklı olarak arkasında üçlü değil ikili kamera bulunan telefon, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Tek ön kamerası ekrana entegre edilen Samsung Galaxy S10e, elbette siyah gibi diğer standart renk seçenekleriyle de elde edilebiliyor. Sarı renk ise en az satan renk seçeneği olacak gibi görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy S10e

Samsung Galaxy S10 ailesi kaça satılacak?

Fiyat tarafında Galaxy S10 Lite, Avrupa’da 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 779 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. Galaxy S10 içinse kişilerin en az 929 euro fiyatı gözden çıkarması gerekecek. Modelin 8 GB RAM ve 512 GB depolamalı sürümü ise söylendiği kadarıyla 1.179 euro olacak. Galaxy S10 Plus (Pro da denilebilir) ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama için 999 euro başlangıç fiyatına sahip olacak. 8 GB RAM ve 512 GB depolama içinse 1.199 euro seviyesine çıkılacak. Ailenin en üstündeki Galaxy S10 X modeli ise 1.599 euro seviyesinden başlayacak.

İlginizi Çekebilir

Samsung Galaxy Fold’un göründüğü video