reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G’nin ilk posteri ortaya çıktı

Samsung, Galaxy S10 serisinde Prizma Beyazı, Prizma Siyahı, Prizma Yeşili ve Prizma Mavi olmak üzere dört farklı renk seçeceğiyle gelmişti. Galaxy S20 ailesi de dört farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Samsung Galaxy S20 modellerinin ise Kozmik Siyahı, Kozmik Grisi, Bulut Mavisi ve Bulut Pembesi olmak üzere farklı renk seçenekleriyle geleceği belirtiliyor. Ishan Agarwal isimli bir Twitter kullanıcısı siyah renkteki Galaxy S20 Ultra’nın posterini paylaştı. Etkinliğin başlamasına sayılı gün kala ortaya çıkan görsele bakıldığında telefonun renk seçeceğinin etkileyici olduğu görülüyor. Siyah renk seçeneğiyle birlikte Ultra’nın 5G desteğine de sahip olduğu belirtiliyor. Belli ülkelerde kullanımda olan 5G desteği sayesinde Ultra’nın 4G’den çok daha hızlı bir internet deneyimi sunacağını söyleyebiliriz. Türkiye’de satılacak versiyonda 5G desteğinin olup olmayacağı ise önümüzdeki hafta açığa çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 ailesinin satış fiyatları ne kadar olacak?

Ailenin en güçlü üyesi olması beklenen  Ultra’nın Amerika’da 1.399 dolardan satışa sunulması
bekleniyor. Standart ve Plus modellerinin başlangıç fiyatlarının ise sırasıyla 999 dolar ve 1.199 dolar olacağı konuşuluyor. Galaxy S10e ve Galaxy S10 modellerinin fiyatlarının sırasıyla 750 dolar ve 900 dolar olduğu göz önüne alınırsa yeni Galaxy ailesinin fiyatlarının daha yüksek olacağını söyleyebiliriz. Yeni Galaxy ailesiyle ilgili tüm detayları önümüzdeki hafta salı günü sizlerle paylaşacağız.

İlginizi çekebilir

Galaxy Flip Z merakla bekleniyor