reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 cephesinde üzücü gelişme

Beyaz perdenin aksiyon dolu serisi Hızlı ve Öfkeli yakında yeni filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Fakat Hızlı ve Öfkeli 9 filminin gösterim tarihi bir kez daha değişti.

Hızlı ve Öfkeli serisi son zamanlarda giderek genişleyen dünyası sebebiyle gündeme geliyor. Önce Dwayne Johnson ve Jason Statham’ın rol aldığı Hobbs & Shaw geliyor. Ardından bu dünyanın kadın karakterlerine odaklanan yeni bir maceranın izleyici karşısına çıkacağı belli oldu. Tüm bunlar yaşanırken ana seri de ufak ufak finale yaklaşıyor. Biliyoruz ki ana hikaye Hızlı ve Öfkeli 10 ile birlikte son bulacak. Bu sebeple olayların nasıl ilerleyeceği büyük merak konusu. Fakat hayranlar tarafından heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filminin vizyon tarihi yine değişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz sene bahar aylarında Hızlı ve Öfkeli 9 filminin 1o Nisan 2020’de izleyici karşısına çıkacağı açıklanmıştı. Universal stüdyoları bu tarihin 22 Mayıs 2020’ye ertelendiğini açıkladı. Böylece bekleyiş yaklaşık bir buçuk ay daha uzamış oldu. Bu değişikliğin nedeni ise elbette gişe rekabeti. Bu değişimle birlikte film Amerika’da Memorial Day yani Anma Günü’nde izleyici karşısına çıkmış olacak. Bu durumun da açılış haftasındaki gişe kazancını artıracağı düşünülüyor.  Anma Günü tatil olması sebebiyle sinemaya giden seyirci sayısında büyük bir artış yaşanıyor.

İlginizi çekebilir

Hobbs & Shaw ilk fragman