reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9 öncesi Hızlı ve Öfkeli 10 açıklaması

Hızlı ve Öfkeli 9 öncesi Vin Diesel’in Hızlı ve Öfkeli 10 planları

Hayranlar heyecanla Hızlı ve Öfkeli 9 filmini bekleyedursun, Vin Diesel rotayı Hızlı ve Öfkeli 10 filmine çevirdi bile! Planlar netleşiyor.

Hızlı ve Öfkeli 9 filmi vizyon için geri sayımı yaparken Vin Diesel Hızlı ve Öfkeli 10 için çoktan hazır! Total Film‘e röportaj veren Diesel, yeni filmin iki parça halinde yayınlanabileceğini kaydediyor. Yani 10.1 ve 10.2 ile karşılaşabiliriz. Aktör gelecek filmle ilgili şunları söylüyor: “Fast 10’un planlarına Fast 9’un çekimlerinden önce başlamıştım. Bayağı önce. Çok güçlü ve zengin bir evren bu ve çok zengin bir hikayesi var. Hikayesi spin-offlara da açık ve bu zaten önlenemez bir durum. Universal bunu hak ediyor çünkü bu küçük seriye büyük yatırımlar yaptılar ve şimdi karşılığını geri vermek iyi hissettiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 gelmeden Hızlı ve Öfkeli 10 ile beraber spin-offlar da yolda

Seri hiç olmadığı kadar büyümüş durumda şüphesiz. Önümüzdeki dönemlerde bir oyunu çıkacak olan yapım, Nisan 2020’de otomobil modelleriyle LEGO Technic serisinde de boy gösterecek. Ancak bu kadar değil elbette. Diesel’in söylediği gibi spin-offlarla evren genişlemeye devam ediyor. Hobbs and Shaw ile ilk başarılı adım atılmıştı. Diesel’in dokuzuncu filmin röportajlarında dile getirdiği bir diğer yan film ise kadın başrollü bir versiyondu. Senaryosunun hazır olduğunu kaydeden Diesel “Bakacağız.” demişti. Bu konudaki daha detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

10. film iki kısım halinde Dom Toretto’nun hikayesine nokta koyar mı bilemiyoruz. Ancak bu evrenin yakın zamanda beyaz perdeye veda etmeye niyeti olmadığı kesin. Dokuzuncu film 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.

İlginizi çekebilir

9. filmin fragmanı ve filmden detaylar