reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9 öncesi hayranlara LEGO müjdesi

Hızlı ve Öfkeli 9 öncesi hayranlara LEGO Technic müjdesi

Hızlı ve Öfkeli 9 filmini bekleyen hayranları mutlu edecek yeni bir iş birliği resmileşti. Seri, LEGO setleriyle kapsamını genişletiyor.

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs’ta vizyondaki yerini almaya hazırlanıyor. Filmden çok kısa bir sahneye kavuştuğumuz şu günlerde heyecanla ilk fragmanın yayınlanmasını beklerken, beklenmedik bir iş birliğiyle karşı karşıyayız. Popüler kültürün hemen her başlığında hayranlara ilgi çekici setler sunan LEGO, Hızlı ve Öfkeli serisini de bünyesine dahil ediyor. LEGO’nun daha gerçekçi ve detaylı olan Technic serisinin çatısı altına girecek olan LEGO’lar bizi filmin ikonik modelleriyle buluşturacak gibi görünüyor. Universal cephesinden yapılan açıklamada Hızlı ve Öfkeli serisi yeni yollarla büyümeye devam ediyor. Oyunu yolda olan seri yeni animasyonu ve şimdi de inşa edilebilir oyuncak segmentiyle alternatif sunuyor. Farklı nesillerden hayranlar hayallerindeki Hızlı ve Öfkeli otomobillerini LEGO Technic setiyle inşa edebilecek.” denildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 öncesi setlerin çıkması bekleniyor

Şimdilik hayranlarla hangi modellerin buluşacağı net değil. Ancak yeni set kendini önümüzdeki haftalarda gösterecek. Dünya genelinde satışı yapılacak olan setlerin ise filmin çıkışına bir ay kala 27 Nisan 2020‘de mağazalardaki yerini alacağı kaydediliyor.

Serinin dokuncu filminin de ilk fragmanına 31 Ocak‘ta kavuşacağını hatırlatalım. Yeniden birbirinden etkileyici otomobillerin boy göstereceği filmde kahramanlarımız maceradan maceraya koşmaya hazırlanıyor. Dom’un oğlu Brian ve Letty ile inzivadaki hayatı tekrar aksiyon ve tehlikenin ortasına çekilecek gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Manchester United taraftarlarını kalbinden vuracak LEGO

İLGİLİ HABERLER