reklamı kapat

POPÜLER

akıllı televizyon

Gerçek anlamda “tekmeye dayanıklı” akıllı televizyon! [Video]

Bir akıllı televizyon düşünün tekmeye dayanıklı olsun. Evet böyle sağlamlık sunan bir televizyon yapıldı ve Çin merkezli olarak satışa çıktı.

Bu darbelere çok dayanıklı televizyon ilk olarak aşağıdaki viral video ile gündeme gelmiş ancak daha sonra unutulmuştu. Çünkü Samsung ya da Xiaomi gibi bir devden gelmeyen televizyon, bu yüzden medyada aşırı ilgi görmedi. Ancak bu modelin peşini bırakmayan YouTube’un teknoloji odaklı en büyük kanallarından Linus Tech Tips, Çin’de satılan televizyonu satın aldı ve yukarıdaki incelemesini yayımladı. Bu sayede bu ilginç TV’nin detayları da ortaya çıktı. Yukarıda da dediğimiz gibi bilindik bir firmadan gelmeyen bu TV, donanımsal ya da yazılımsal olarak kesinlikle öne çıkamıyor. Yani kaliteli bir panel ya da akıcı bir yazılımsal arayüz deneyimi sunulmuyor. Bu TV sadece tek bir konuda öne çıkıyor. Ürünün paneli önünde kullanılan özel kaplama, çok ciddi şekilde darbe alsa dahi en ufak bir çatlak dahi oluşturmuyor. Şaşırtıcı derece sağlam olan ve yere düşse dahi çalışmaya devam edebilen TV, bu konuda büyük beğeni topluyor.

https://twitter.com/xavierkatana/status/1207669851990437891?s=20

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bu akıllı televizyon kime hitap ediyor?

Bu televizyon özellikle çocuklu aileler için güzel görünüyor. Biliyorsunuz çocukların en büyük zevkleri arasında televizyonlara bir şeyler fırlatmak yer alıyor. Sırf bu yüzden televizyonuna koruyucu film almak zorunda kalanlar bulunuyor. Aynı şekilde oyuncak darbesi sonucunda emekliye ayrılan (!) birçok TV de bulunuyor. Böyle bir TV ise çocuklar için kırılmaz bir hedef oluşturuyor. Bu modelin gerçekten kaliteli bir panel ve işlemci ile pazarda büyük bir şansı bulunuyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Telefonlarda 120 Hz ekran kullanımı artıyor. Peki faydası? İşte cevabı;