reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı öncesi filmden heyecan verici ilk video ve resmi poster [İzle]

Hızlı ve Öfkeli 9, 31 Ocak’ta yayınlanacak ana fragman öncesi Dom ve Letty’i merkeze oturtan bir “aile” tanıtımı paylaştı. Poster de beraberinde geldi.

Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı için artık resmen geri sayımı başlatmış durumdayız. Geçtiğimiz günlerde filmin fragmanının fragmanı yayınlanmış ve bize tarihi müjdelemişti. 31 Aralık’ta yayınlanacak ana fragman öncesi ise yeni yapımdan kareler içeren ilk kısa tanıtım paylaşıldı. Yaklaşık 1 dakikalık bu tanıtım bizi Dom ve Letty’nin yeni “aile” ortamına götürüyor. Odak noktası ise Brian. Sekizinci filmde hatırlarsanız Dom’un oğlu Brian ve annesi Charlize Theron’un canlandırdığı Cipher tarafından kaçırılmıştı. Dom bu sebeple onları korumak için kahramanlarımıza ihanet etmek zorunda kalmıştı. Sekizinci filmin sonunda Brian kurtulurken annesini kaybetmiştik. Dom şimdi Brian’a Letty ile sıcak bir aile ortamı hazırlıyor. Fakat yaklaşan bir tehlike var…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 tanıtımı yaklaşan tehlikeye işaret ediyor

Tanıtımda Dom ve oğlu Brian bir baba-oğul anı yaşıyor. Traktör motorunu tamir eden Dom, oğluna da işin inceliklerini öğretiyor. Artık baba figürü olarak hayatında adeta yeni bir sayfa açan Dom’un bu filmde üstlendiği sorumluluk da hiç olmadığı kadar artıyor. Bu kısa tanıtımda Letty ise Dom’un ona verdiği kolyeyi Brian’a hediye ediyor. Letty kolyeyi verirken “gelecek olaylara” vurgu yapıyor ve koruma için olduğunu söylüyor. Dizinin yayınlanan ilk posterinde de kolyenin öne çıkması, Brian’ın bir kez daha başının belaya girebileceğini işaret ediyor. Cipher’ın da yer alacağı dokuzuncu film, sekizinci filmin kötüsünün işinin daha bitmediğini işaret ediyor. Öte yandan bir ters köşe de yapılabilir tabii.

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. Filmin ilk uzun fragmanı ise 31 Ocak’ta, özel bir etkinlikle hayranlarla buluşturulacak.