reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Hızlı ve Öfkeli 9 filminden fragmanın fragmanı [Video]

Heyecanla beklenen Hızlı ve Öfkeli 9 filmi, fragman gösterimi için geri sayımı başlattı. İlk olarak fragmanın fragmanı göründü.

Serinin en yeni yapımı Hızlı ve Öfkeli 9, zorlu geçen çekim sürecinin ardından nihayet hayranların karşısına bir fragmanla çıkmaya hazır. 31 Ocak‘ta yayınlanacak olan ilk fragman öncesi ise ortalığı biraz “ısıtmanın” vakti gelmiş gibi görünüyor. Filmin resmi Twitter hesabı, son dönemlerin en popüler yöntemlerinden biri olan “fragmanın fragmanını paylaşma” yönetmiyle geri sayımı başlattı. 15 saniyelik videoda filme dair bir ipucu almak zor. Yeni otomobilin kendini bir parça gösterdiği mini video şimdilik hayranların ilgisini canlı tutmak için kullanılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs’ta sinemalarda

Ana fragmanın etkinliği de elbette bu seriye uygun şekilde gerçekleşecek. On yıllık bu serinin yeni filmini kutlayacaklarını kaydeden ekip fragmanın yayınlanacağı özel bir konser etkinliği planlamış durumda. Etkinlikte Cardi B, Wiz Khalifa ve Ludacris gibi isimlerin yer alacağı açıklandı. Bildiğiniz gibi Cardi B aynı zamanda filmde de yer alıyor.

Fragmanın yayınlandığı tweet’i beğenen kullanıcıları ise interaktif bir etkinlik bekliyor. Son dönemlerde pek çok dizi ve filmin başvurduğu bu yöntemde, tweet’i beğenenlere otomatik tweet’ler atılıyor. Hesabınız etiketlenerek yapımla ilgili yeni bilgilere dair mesajlar alabiliyorsunuz. Tweet’i hemen buradan beğenebilirsiniz.

Önceki filmin kaldığı noktadan devam edecek olan Hızlı ve Öfkeli 9, Charlize Theron’nun kahramanlarımızın kuyusunu kazan karakteri Cipher’ı bir kez daha beyaz perdeye taşıyor. 8. filmin sonunda Toretto ve ekibi Cipher’ı yenmeyi başarmıştı. Fakat Cipher bir şekilde olaylardan kurtulabilmişti. Şimdi 9. filmde nasıl bir planla döneceğini hep beraber göreceğiz. Justin Lin’in yönettiği filmin kadrosunda Michelle Rodriguez, Helen Mirren, Jordana Brewster, Ludacris, Tyrese Gibson, Nathalie Emmanuel, Lucas Black, John Cena, Michael Rooker, ve Finn Cole de yer alıyor.