reklamı kapat

POPÜLER

The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon 9. bölümü müjdeleyen fragman [İzle]

The Walking Dead 10. sezon, verdiği sezon arasından dönmeye hazırlanıyor. İkinci kısım fragmanı savaşın yaklaştığını ilan ediyor.

The Walking Dead 10. sezon bölümleri 24 Kasım 2019’da araya girerek hayranları savaş öncesi bir düzende bırakmıştı. Sezon arasının ne zaman sonlanacağı nihayet belli oldu. Dizinin resmi Twitter hesabından paylaşılan kısa tanıtım, yapımın 23 Şubat‘ta 9. bölüm ile kaldığı yerden devam edeceğini müjdeliyor. Artık savaşın kapıya dayandığı sezonda Daryl, intikam için değil, gelecek için savaştıklarını vurguluyor. Hayli ilginç sahneler içeren kısa fragmanda en dikkat çeken noktalardan biri topraktan çıkan el sahnesi. Hayranlar bunun önemli bir karakterin zombi olarak geri dönüşü olabileceğini düşünüyor. Zombi olarak ismin dönecek ismin Carl olması konusunda umutlanılsa da bu ismin Cheryl olma ihtimali hayli yüksek. Dante tarafından gömülen Cheryl, benzer bir mezar başıyla dizide resmedilmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Walking Dead 10. sezon

The Walking Dead 10. sezon 9. bölümde Negan’ın “yeni tarzı”

Fragmanda dikkat çeken bir diğer nokta da anlık görünen Negan. Ancak Negan’ı tanıyabilmek için videoyu durdurup dikkatli bakmanız gerekiyor. Zira karakter Whisperer maskelerinden birini kuşanmış durumda. Bildiğiniz gibi Whisperer’lar zombilerin derilerinden kendilerine maskeler yapıyor. Negan’ı çizgi romanlarda böyle bir maskeyle görmemiştik. Ancak dizide bu sezon karakter, Alpha’nın güvenini kazanarak o maskeyi giymeye hak kazanmış gibi görünüyor. İçeride bir casus olması ise ana ekibe faydalı olacaktır şüphesiz. Negan’ın neler yapacağı hayli merak ediliyor. İkinci kısım için geri sayıma başlayan yapım toplamda 16 bölümle sezona nokta koyacak. Yayınlanan kısa fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.