reklamı kapat

POPÜLER

Marvel dizisi The Falcon and The Winter Soldier için tarih göründü

Marvel dizisi The Falcon and The Winter Soldier için tarih göründü

Disney+’ın yeni Marvel dizisi The Falcon and The Winter Soldier için ortaya çıkan yayın tarihi beklediğimizden de yakın bir zamanı işaret ediyor.

Disney+’ın yayın hayatına başlamasıyla beraber sinematik evrene dahil olan Marvel dizileri için sabırsızlık en üst noktaya çıkmış durumda. En yakın zamanda kavuşacağımız dizilerden biri ise The Falcon and The Winter Soldier. Deadline‘ın özel haberi, diziye dair yeni bilgiler elde etmemizi sağladı. Son olarak aktör Noah Mills‘i ekibe dahil eden yapımın oyuncu kadrosunda Anthony Mackie, Sebastian Stan, Daniel Bruhl, Emily VanCamp, Wyatt Russell, Desmond Chiam ve Miki Ishikawa yer alıyor. Yayın tarihi ise beklediğimizden de yakın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Marvel dizisi The Falcon and The Winter Soldier yazın yayında

Baş yapımcılığını Malcolm Spellman’ın üstlendiği dizinin bölümlerinin Ağustos 2020‘de yayınlanması planlanmış. Dizinin bölümlerinin platformun bir diğer dizisi The Mandalorian’da olduğu gibi haftalık olarak izeyiciyle buluşturması bekleniyor. Emily VanCamp’ı Sharon Carter olarak izleyeceğimiz dizide Daniel Bruhl da Baron Zemo olarak ekranlara dönecek. Wyatt Russell’ın ise John Walker’ı canlandıracağı kaydediliyor. Dizinin senaryosuna dair detaylar ise büyük bir gizlilikle saklanmaya devam ediliyor. Merakla beklenen bir diğer Marvel dizisi WandaVision içinse şimdilik bir açıklama bulunmuyor. The Falcon and The Winter Soldier dizisinin ağustos ayında yayınlanması ise şüphesiz Black Widow ve The Eternals filmleri arasında hayranlarda oluşan boşluğu dolduracaktır.

İlginizi çekebilir

Fantastik dizi boşluğunu dolduracak yeni Netflix dizisi