reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Falcon Winter Soldier

Avengers yıldızları Winter Soldier ve Falcon’u buluşturan proje

Disney’in Netflix’e rakip olarak geliştirdiği internet platformu Marvel yıldızlarıyla dolacak. Şimdi de Winter Soldier ve Falcon‘u buluşturan yeni bir proje geldiği açıklandı.

Avengers yıldızlarından yeni dizi

Bilmeyenler için kısaca özetlemek gerekirse Disney tıpkı Netflix mantığına sahip bir internet platformu kurmak istiyor. Bu platformda varolan filmlerinin yanı sıra sadece internete özel içeriklere yer verecek. Bu çalışmaların ilk aşaması olarak yeni bir Star Wars dizisi duyurulmuştu. Ardından hiç beklenmedik bir şekilde Scarlet Witch ve Loki‘nin kendi solo dizilerine kavuşacağı müjdelendi. Bu haber biraz Avengers 4‘ün gölgesinde kalsa da, büyük heyecan uyandırdı. Aradan geçen zamanın ardından şimdi yeni bir proje daha açıklandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Variety’nin haberine göre Captain America filmlerinde öne çıkan Sam Wilson ve Bucky Barnes kendi maceralarına atılmaya hazırlanıyor. Son olarak Avengers Infinity War‘da da seyrettiğimiz Falcon ve Winter Soldier kendi dizine kavuşuyor da diyebiliriz. Paylaşılan bilgilerden bu ikilinin bir takım oluşturacağı ve bizim de onların serüvenlerini seyredeceğimiz anlaşılıyor. Dizi projesinin ismi henüz belli değil fakat Disney’in yeni platformunda izleyici karşısına çıkacağını biliyoruz. Başrolleri ise Anthony Mackie ve Sebastian Stan üstleniyor. Böylece Marvel Sinematik Evreni televizyon tarafını da ufak ufak ele geçiriyor diyebiliriz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları