reklamı kapat

POPÜLER

The Falcon and The Winter Soldier set fotoğraflarındaki sürpriz

Disney+ platformunda yayınlanacak olan The Falcon and the Winter Soldier dizisinin çekimleri başladı. Setten paylaşılan görüntülerde Marvel hayranlarını bekleyen ufak bir sürpriz yer alıyor.

Avengers Endgame sonrasında duyurulan The Falcon and the Winter Soldier’a dair bildiklerimiz aslında oldukça kısıtlı. Dizinin başrollerini Anthony Mackie ve Sebastian Stan birlikte üstleniyor. Onlara Peggy Carter’ın yeğeni Sharon Carter’ı canlandıran Emily VanCamp ve Helmut Zemo karakterine hayat veren Daniel Brühl eşlik ediyor. Disney+ üzerinden izleyicilerle buluşacak olan dizinin tam olarak neyi konu edeceğini bilmiyoruz. Ancak bu konuda oldukça ilgi çekici söylentiler olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu söylentilere göre Amerikan hükümeti Steve Rogers’tan sonra Sam Wilson‘ın Captain America olmasını istemiyor. Onun yerine bir SHIELD ajanını Captain America olarak giydirmeyi tercih ediyorlar. Sam Wilson ve Bucky Barnes de bu hataya karşı mücadele veriyor deniyor. Bu söylentilerin gerçeklik payı var mı, henüz bilmiyoruz.

The Falcon and The Winter Soldier set görüntüleri

Öte yandan The Falcon and The Winter Soldier’ın setinde çekilen görüntüler Bucky Barnes‘ın farklı bir görüntüye kavuşacağını gözler önüne seriyor. Fotoğraflarda Winter Soldier’ın kısa saçlarının yanında yeni metal kolu dikkat çekiyor. Koyu renkli bu metal kolda altın rengi detaylar göze çarpıyor. Yeni tasarımın oldukça şık durduğunu kabul etmek gerekiyor. Henüz ne zaman The Falcon and the Winter Soldier’ın ne zaman ekrana geleceği belli değil. Bekleyişin uzun sürmeyeceğini umuyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home görsel efektleri