reklamı kapat

POPÜLER

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2

Netflix’ten Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 fragman sürprizi [Video]

Netflix’in en sevilen filmlerinden biri olan To All the Boys I’ve Loved Before’un devamının geleceğini zaten biliyorduk. Sonunda Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 filmi ilk tanıtımıyla karşımıza çıkıyor.

Orijinal ismi To All the Boys I’ve Loved Before film temelde aynı isimde bir kitap serisine dayanıyor. Jenny Han tarafından kaleme alınan bu serinin gençlere hitap eden romantik bir macera olduğunu söyleyebiliriz. Bu sevilen hikayenin ilk kitabı geçtiğimiz sene Netflix tarafından sinemaya uyarlanmıştı. Susan Johnson’ın yönettiği filmin başrollerini Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Israel Broussard ve John Corbett gibi isimler üstlenmişti. İlk film büyük beğeni toplayınca, serinin devamının da sinemaya uyarlanacağı ortaya çıktı. İkinci kitabın adı Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum ancak bu isim o kadar uzun ki herkes filmi Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 ismiyle anıyor. Devam filminin başrollerinde yeniden Lana Condor ve Noah Centineo’yu görüyoruz. Onlara orijinal oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Onların yanında bir de Jordan Fisher oyuncu kadrosuna dahil oluyor ve Lara Jean’in orta okulda aşık olduğu John Ambrose karakterini canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 detayları

Paylaşılan tanıtımda Lara Jean ve Peter Kavinsky’nin artık gerçek bir ilişki içinde olmalarına şahit oluyoruz. Birliktelikleri tam gaz devam ederken Lara Jean’in orta okulda aşık olduğu John Ambrose geri dönüyor ve ortalık karışıyor. Dolayısıyla Lara Jean’in önemli bir karar alması gerekiyor. Tüm bu sorulara yanıt vereceğini düşündüğümüz Sevdiğim Tüm Erkeklere 2’nin 12 Şubat‘ta Netflix’te olmasını bekliyoruz. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.