reklamı kapat

POPÜLER

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2

Netflix’in sonuncu Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 fragmanı [Video]

Netflix’in büyük beğeni toplayan gençlik filmi To All the Boys I’ve Loved Before‘un devamı yolda. Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 ismiyle karşımıza çıkacak filmden sonra fragman paylaşıldı.

Serinin orijinal ismi To All the Boys I’ve Loved Before. Filmler aslında Jenny Han tarafından kaleme alınan aynı isimli kitaplara dayanıyor. İlk filmi geçtiğimiz sene Netflix’te seyretmiştik. Bu filmin gençler arasında büyük ilgi görmesi uzun sürmedi. Dolayısıyla ikinci kitabın da hızlıca filme uyarlanmasını bekliyorduk. Netflix’in ikinci film açıklaması da gecikmedi. İkinci kitabın adı Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum ancak bu isim o kadar uzun ki herkes filmi Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 ismiyle anıyor. Oyuncu kadrosunda ise Lana Condor, Noah Centineo, Janel Parrish, Anna Cathcart, Madeleine Arthur, Emilija Baranac, Israel Broussard ve John Corbett gibi isimler yer alıyor. Onların yanında bir de Jordan Fisher oyuncu kadrosuna dahil oluyor ve Lara Jean’in orta okulda aşık olduğu John Ambrose karakterini canlandırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sevdiğim Tüm Erkeklere 2 son fragmanı

Paylaşılan son fragmanda Lara Jean’i yeni bir problem bekliyor. Kahramanımızın yazdığı aşk mektupları ilk filmde sahiplerine ulaşmıştı. Lara Jean bu süreçte dört farklı kişiye açıklama yapmak zorunda kalmıştı. Fakat sonuncu mektubun sahibi John Ambrose finale kadar ortalıkta görünmemişti. İkinci filmde John Ambrose geliyor ve Lara Jean ile fazlasıyla ilgili görünüyor. Peter bu durumdan memnun olmazken, Lara Jean’ın kafası iyice karışıyor. Heyecanla beklenen Sevdiğim Tüm Erkeklere 2’nin 12 Şubat‘ta Netflix’te olacak. Fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.