reklamı kapat

POPÜLER

Birds of Prey

Sonunda kesinlik kazanan Birds of Prey söylentisi

Warner Bros. stüdyolarının önümüzdeki yıl karşımıza çıkartmaya hazırlandığı Birds of Prey filmine dair heyecan uyandıran söylentilerden birinin doğru olduğu ortaya çıktı.

Birds of Prey’in adını son zamanlarda çok daha sık anmaya başladık. Bunun nedeni Warner Bros. stüdyolarının filmin tanıtım çalışmalarını ufak ufak hızlandırıyor olması. Aynı zamanda Harley Quinn’in beyaz perdeye dönmesi de dört gözle bekleniyor. Margot Robbie‘nin hayat verdiği karakter hayal kırıklığı yaratan Suicide Squad’ın en beğenilen yanı olmuştu. Birds of Prey de onun geri dönüşüne vesile oluyor. Ewan McGregor ise filmin kötüsü Black Mask karakterine hayat veriyor. Onlara Mary Elizabeth Winstead, Jurnee Smollett-Bell, Bojana Novakovic, Ali Wong, Rosie Perez, Matthew Willig ve Charlene Amoia gibi isimler eşlik ediyor.

Birds of Prey yetişkinlere hitap edecek

Bir süredir Warner Bros. stüdyolarının 18+ yani yetişkinlere hitap eden filmler çekmeyi planladığı konuşuluyordu. Joker’in elde ettiği başarıdan sonra bu söylentilerin doğru olma ihtimali bizlere oldukça yüksek geliyordu. Son IMDb güncellemesiyle birlikte Birds of Prey’in sadece yetişkinlere hitap edecek bir film olacağı kesinlik kazandı. Artık film bilgilerinin yanında “şiddet, yetişkinlere hitap eden dil kullanımı ve cinsel içerik” uyarısı yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası Warner Bros. stüdyolarının bu kararının izleyicilerin Birds of Prey filmine bakışını ne yönde değiştireceğini çok merak ediyoruz. Çünkü filme dair son haberimizde Birds of Prey’in gişe beklentilerinin çok yüksek olmadığını söylemiştik. Belki bu karar seyircilerin tutumunu değiştirebilir.

İlginizi çekebilir

Filmin The Game Awards 2019 özel tanıtımı