reklamı kapat

POPÜLER

The Falcon And The Winter Soldier

Marvel dizisi The Falcon And The Winter Soldier’ın ilk posteri

Disney+ platformunda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan The Falcon And The Winter Soldier dizisinin posteri sonunda gün yüzüne çıktı. Bu poster aslında D23 için hazırlanmış fakat internet dünyasıyla paylaşılmamıştı.

Disney’in Netflix’e rakip olacak bir internet platformuyla karşımıza çıkmaya hazırlandığı uzun süredir biliniyor. Disney, Marvel, Pixar, 20th Century Fox ve Star Wars filmlerini tek bir çatıda birleştiriyor. Yolda olduğunu bildiğimiz projelerden biri de Falcon And Winter Soldier. Dizinin başrollerini Anthony Mackie ve Sebastian Stan’in üstleneceği zaten biliniyor. Onlara bir de Sharon Carter karakterine hayat veren Emily VanCamp eşlik edecek. Captain America sayesinde tanışan Sam Wilson ve Bucky Barnes’ın bir takım oluşunu ve birlikte çalışmaya başlamalarını seyredeceğimizi tahmin ediyoruz. Ancak temelde proje hakkında bildiğimiz detaylar oldukça az.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Falcon And The Winter Soldier poster detayları

D23 vesilesiyle paylaşılan posterde The Falcon and The Winter Soldier’a dair ilk ipuçları yer alıyor. Öncelikle Sam Wilson’ın Captain America’nın kalkanını devraldıktan sonra ne yapacağı çok merak ediliyordu. Ancak posterde onu kendi kostümüyle görüyoruz. Yanındaki Winter Soldier ise kendini toparlamış görünüyor. Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’de uzun saçlarıyla gördüğümüz Bucky Barnes’ın saçları artık kısa. Kahramanlarımızı dizide de böyle mi göreceğiz, yoksa bu sadece bir konsept çalışmadan mı ibaret, bilmiyoruz. Bu sorunun yanıtını zaman verecek.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı