reklamı kapat

POPÜLER

Woody Allen

Scarlett Johansson’ın olay yaratan Woody Allen açıklaması

Black Widow filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Scarlett Johansson istismar iddialarının göbeğindeki Woody Allen ‘ı savunarak internet dünyasında şaşkınlık yarattı.

Ünlü yönetmen Woody Allen’ın ismi cinsel istismar suçlamalarıyla gündeme geliyor. Aradan geçen yıllara rağmen gündemden düşmeyen olay 1992 senesinde ortaya çıkmıştı. Woody Allen’ın evlatlık edindiği o dönemde 7 yaşında olan kızı Dylan Farrow’un istismar ettiği iddiaları ortaya atıldı. İddiaları diyoruz çünkü Connecticut eyaletinde görülen dava sonucusunda Woody Allen suçlu bulunmadı. Fakat onun suçlu olduğuna yönelik güçlü bir inanç söz konusu. Sırf bu yüzden onunla çalışan pek çok oyuncu zaman içinde bu kararlarından pişman olduklarını ifade etti. Cinsel istismar gibi bir suçla gündeme gelen ve halkı masumiyetine inandıramayan Woody Allen daha sonra Me Too ve Time’s Up kampanyaları doğrultusunda yeniden gündeme geldi. Çoğu ünlü Allen ile bir daha asla çalışmayacağını açıklarken Scarlett Johansson onun suçsuz olduğuna inandığını ifade etti. Elbette onun bu sözleri büyük tepki çekti.

Scarlett Johansson’dan Woody Allen desteği

“Woody Allen’la ilgili ne mi düşünüyorum? Onu seviyorum ve söylediklerine inanıyorum. İstediği zaman onunla yeniden çalışırım. Görüşebildiğimiz zamanlarda görüşüyoruz ve bahsi geçen iddialar hakkında da defalarca konuştuk. Bu konuda ona oldukça nettim. O da bana karşı net olmayı tercih etti. Bence o masum ve söylediklerine inanıyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Scarlett Johansson’ın çocuk istismarı gibi ciddi bir konuda bu kadar net konuşabiliyor olması tepki oklarını üzerine çekmesine neden oldu. Oyuncunun Woody Allen odaklı bu soruya yanıt vermiş olması bile oldukça enteresan çünkü yanıtının tepki göreceği gün gibi ortadaydı.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı