reklamı kapat

POPÜLER

Scarlett Johansson

Scarlett Johansson’ın çifte Oscar başarısı

Yakında Black Widow filmiyle karşımıza çıkmaya hazırlanan Scarlett Johansson, Oscar Ödülleri’nde iki adaylık birden elde etti. Başarısı ise herkesin dilinde.

Scarlett Johansson ve Oscar Ödülleri

Bildiğiniz gibi Akademi Ödülleri’nin 2020 senesindeki adayları sonunda belli oldu. Başarılı kadın oyuncular arasında sayılan Scarlett Johansson da adaylık elde eden isimlerden biri oldu. Son yıllarda Marvel Sinematik Evreni’nde izlediğimiz oyuncu ilk Oscar adaylığını elde etmiş oldu. Fakat başarısı bununla sınırlı kalmadı. Aksine oyuncu iki farklı kategoride adaylık kazanarak çifte başarıya imza attı. Marriage Story son ayların en çok konuşulan işlerinden biriydi diyebiliriz. Scarlett Johansson’ın filmdeki oyunculuğu da bir süredir konuşuluyordu. Bunun yanında meşhur kavga sahnesinin internette bir trende dönüşmesine de şahit olduk. Filmin başarısı Scarlett Johansson’a en iyi kadın oyuncu kategorisinde adaylık kazandırdı. Bunun yanında Taika Waititi’nin yönettiği Jojo Rabbit de pek çok festivalden başarıyla ayrılıştı. Scarlett Johansson’ın buradaki rolüyle de en iyi yardımcı kadın oyuncu kategorisinde adaylık elde ettiğini görüyoruz. Böylece oyuncu 2020’deki Oscar Ödülleri’ne iki farklı kategoride kazanan olma umuduyla katılacak. Geceden eli boş mu ayrılacak, yoksa iki ödülü birden mi kazanacak, işte onu zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oscar Ödülleri’nde sonuç her ne olursa olsun, sonrasında onu Black Widow filmiyle boy gösterirken göreceğiz. Böylece Marvel Sinematik Evreni’ne gerçek anlamda veda etmiş olacak.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home filminin görsel efektleri