reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon için yıldız oyuncudan “mutlu son” açıklaması

Lucifer 5. sezon çekimleri devam ederken Netflix dizisinin oyuncusu D.B. Woodside Twitter üzerinden dikkat çekici açıklamalara imza attı.

Netflix kütüphanesinin en sevilen yapımlarından Lucifer 5. sezon ile ekranlara dönmek için çekimlerine başladı. Toplam 16 bölümden oluşan son sezonun oyuncuları ise Twitter’da aktif bir şekilde açıklamalara devam ediyor. Onlardan biri de dizide Amenadiel karakterine hayat veren D.B. Woodside. “Uzun zamandır Twitter’da bir soru cevap etkinliği yapmamıştım. Hadi bunu gerçekleştirelim. Bana her şeyi sorabilirsiniz.” diyerek soru cevap etkinliğini başlatan oyuncu elbette bol bol 5. sezon sorusuyla da yüzleşmek durumunda kaldı. Onlardan biri doğrudan dizinin final bölümüyle ilgiliydi ve Woodside’ın açıklaması çok net oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon mutlu sonla mı bitecek?

Woodside’ın yanıtladığı sorulardan biri senaristlerin Lucifer’ın finalini oluşturup oluşturmadığıydı. Aktör dizinin sonunun belli olduğunu ancak işlerin her zaman değişebileceğini belirtti. Oyuncunun bundan sonra cevapladığı soru da dizinin sonunun nasıl biteceğine yönelikti. “Lucifer’ın mutlu sonla biteceğine inanıyor musun?” sorusuna Woodside sadece “Evet” demekle yetindi. Amenadiel karakteriyle ilgiliyse biraz daha gizemli bir cevap verdi. Amenadiel’ın mutlu son elde edip etmeyeceği sorusunu “Amenadiel kendine uygun bir sona ulaşacak bence.” diyerek yanıtlayan Woodside, hayranlara da yeni teoriler için alan açıyor.

Çekimleri yeni başlayan dizinin önünde hayli uzun bir çekim ve yayına hazırlık süreci bulunuyor. Ek 6 bölümle beraber senaryosu genişleyen Lucifer 5. sezon, yeni bölümleri ne zaman yayınlayacak net değil. Ancak dizinin 2020’nin ikinci yarısında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor. O zamana kadar oyuncu ve yaratıcıların açıklamalarını yakın takibe almaktan başka şansımız kalmıyor.

İlginizi çekebilir

Mindhunter severlere yeni Netflix dizisi: Criminal