reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Lucifer 5. sezon

Lucifer 5. sezon setinden ilk fotoğraf

Lucifer 5. sezon prodüksiyon hazırlığını tamamlayarak çekimlerine başladı. Netflix favorisi dizi setten ilk fotoğrafı da hayranlarla paylaştı.

Netflix kütüphanesinde yayınlanacağı günü iple çektiğimiz Lucifer 5. sezon nihayet oyuncuları kamera karşına geçirdi. Ağustosun sonlarına doğru başlayan prodüksiyonda oyuncularla beraber maceranın son ayağı da başlamış oldu. İlk başta 10 bölüm olarak açıklanan, daha sonra hayranların ısrarlarıyla 16 bölüme çıkarılan 5. sezon, ilk çekimlerde bizi bir kez daha polis merkezine götürüyor. Kadrajımızda ise Amenadiel‘i canlandıran D.B. Woodside ve Dan Espinoza‘ya hayat veren Kevin Alejandro yer alıyor. Dizinin yaratıcısı Ildy Modrovich, bu şekilde ilk sahnenin provasını da müjdeliyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix favorisi Lucifer 5. sezon için hazırlanıyor

Modrovich ne yazık ki sahneyle ilgili pek detay vermiyor. “Sıralı” çekildiği varsayımıyla gidersek; Lucifer’ın cehenneme dönmesi sonrası dünyada durumu “insanlara” aktaracak üç kişiden biri Amenadiel oluyor. Chloe neler olduğunu dolandırıp anlatamayacağı için bu iş Amenadiel’e kalmış gibi görünüyor. Esasen Maze ve Dan’in de ayrı bir bağı bulunuyor ancak Maze’i bu sezon Lucifer’ın dünya ile arasındaki ana iletişim kaynağı olarak görebiliriz gibi geliyor.

Elbette Lucifer 5. sezon bölümlerinde karakterimiz kısa süre içinde cehennemi terk edecek bir yöntem bulacaktır diye düşünüyoruz. O zamana kadar işlerin nasıl ilerleyeceği ise büyük bir soru işareti. Zaman atlaması olup olmayacağını da merak ettiğimiz sezon nasıl bir finalle seriyi noktalayacak bunu zaman gösterecek. D.B. Woodside ise dizinin mutlu sonla biteceğini düşünüyor. Oyuncunun Twitter üzerinden yaptığı soru-cevap etkinliğine bu konuyla ilgili verdiği yanıtlara buradan ulaşabilirsiniz. Her ne kadar çekimler müjdelense de dizinin çıkış tarihi ise gizemini koruyor.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Eylül 2019 ajandası