reklamı kapat

POPÜLER

Hızlı ve Öfkeli 9

Büyük sürpriz ve aksiyon! Hızlı ve Öfkeli 9 fragmanı geldi [İzle]

Hızlı ve Öfkeli 9 nihayet ilk fragmanıyla karşımızda. Ancak büyük bir sürpriz barındıran bu fragmana kesinlikle hazır değilsiniz.

Miami’de gerçekleşen büyük etkinlik kapsamında Hızlı ve Öfkeli 9 ilk fragmanını bizlerle buluşturdu. Filmin konusunun ana hatları belli olurken, fragmanın finalinde kimsenin beklemediği biri kendini gösteriyor. Han! Fast and Furious: Tokyo Drift filminde ölen Han! Hiç beklemediğimiz bir anda karşımıza yeniden çıkan karakterin nasıl kurtulduğu, tüm bu zamanlar boyunca ne yaptığı ve nasıl geri döndüğü şimdilik büyük bir soru işareti. Bu gizemin en azından bir kısmının bu filmle beraber açıklanması bekleniyor. Filmin odağında ise yine “aile” bulunuyor. Ancak bu kez biyolojik aileye dönüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hızlı ve Öfkeli 9 Dom’un kardeşini getiriyor

Oğlu Brian ve Letty ile beraber hayatında yeni bir sayfa açan Dom’u geçmişi bırakmayacak gibi görünüyor. Çünkü Dom’un öz kardeşi kıskançlık ve hırsla beslenmiş düşmanca hislerle kadraja giriyor. John Cena tarafından canlandırılan karakter 8. filmde tanıştığımız Cipher ile iş birliğine gidiyor. Charlize Theron’un Cipher için oluşturduğu tarzını da gördüğümüz fragmanda, 8. filmde olanların ardından karakter başına gelenlerin intikamını kanla almak istiyor gibi görünüyor. Hatırlarsanız bir önceki filmde Cipher, Dom’un karısını ve oğlunu kaçırmış ve onu bu şantajla kullanmaya çalışmıştı. Dominic Toretto’yu kardeşine öldürtmek isteyen Cipher planının ağlarını kuruyor. Dom’un gölgesinde kalmış gibi görünen kardeşi de elinden geleni ardına koymuyor. İkilinin arasındaki sürtüşmenin detayları da merakla bekleniyor.

Bunun dışında filmde isteyebileceğiniz her türlü aksiyon bulunuyor. En absürt diyebileceğiniz sahneler de buna dahil elbette. Nihayetinde gün sonunda bu bir Hızlı ve Öfkeli filmi. İzleyiciler olarak aksiyon, patlama, araba yarışları ve daha çok aksiyon istiyoruz. Film de bunu vermeye hazır olduğunu ilan ediyor. Hızlı ve Öfkeli 9, 22 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak. İlk fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.