reklamı kapat

POPÜLER

Kobe Bryant
Kobe Bryant
Kobe Bryant
Kobe Bryant
Kobe Bryant

Kobe Bryant ve kızı Gianna’nın son fotoğrafları ortaya çıktı

Kobe Bryant ve kızı Gianna’nın helikopter kazasıyla hayatının kaybetmesinin ardından dünya yasa boğuldu. 41 yaşında hayata veda eden Kobe Bryant’ın ölmeden kısa bir süre çekilen fotoğrafları ortaya çıktı.

Kızı Gianna Bryant’ı Kaliforniya’da bulunan Mamba Sports Academy’de izleyen Kobe, kızına kenardan taktik önerilerinde bulunmuştu.  Paylaşılan fotoğraflara bakıldığında Kobe Bryant’ın kızı dışında diğer basketbolcularla da yakından ilgilendiği görülüyor. O gün salonda bulunan bir kişi, ”Kobe çok enerjikti. Sürekli kızıyla ilgileniyordu. Ekstra molalar aldırıp neleri daha iyi yapabileceklerini gösteriyordu.” sözleriyle Kobe Bryant’ı anlattı.

Los Angeles Polis Departmanı da sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, 5 kişinin olduğu helikopter kazasında kurtulanın olmadığını açıklamıştı. Helikopterin düşme nedeni de ortaya çıktı. Şerif Alex Villanueva, uçakta 9 kişinin olduğunu ancak henüz isimlerin açıklanamayacağını duyurmuştu.

Efsane Kobe Bryant bir döneme damga vurmuştu

NBA tarihinin en önemli basketbolcularından birisi olarak gösterilen Kobe Bryant, şutör gard ve oyun kurucu pozisyonunda görev almaktaydı. Kobe Bryant NBA All Star organizasyonunda 1998-2013 yılları arasında üst üste 15 kez seçilerek bu alanda rekor kırmıştı.

Ayrıca 15 kez 11’i ilk takım olmak üzere NBA Yılın En İyi Beşi 15 kez All-Star 11 kez de NBA En İyi Savunma Takımı’na seçilmişti. 12 Nisan 2013 tarihinde Golden State Warriors’la oynanan playoff maçında aşil tendonunun yırtılması sonucu uzun bir sakatlık süreci geçirmişti. 8 Aralık 2013’te sakatlığı sonrası ilk NBA maçına çıkmıştı. 13 Nisan 2016’da son maçına çıktıktan sonra emekli olmuştu.

İlginizi çekebilir

Toyota’nın basketbolcu robotu halen ıskalamıyor