reklamı kapat

POPÜLER

creed 2

Rocky ve Ivan Drogo’yu karşı karşıya getiren Creed 2 fragmanı [Video]

Rocky hayranlarının heyecanla beklediği Creed 2 yeni fragmanıyla karşımıza çıkıyor. Bu fragmanda Rocky Balboa ve Ivan Drogo‘nun karşı karşıya gelmesiyle nefesler kesiliyor.

Rocky dünyasına hakim olanlar hikayeyi zaten biliyor. Buna rağmen kısa bir özet geçecek olursak, serinin merkezinde artık Rocky Balboa değil, öğrencisi Adonis Creed yer alıyor diyebiliriz. Elbette Creed isminin izleyiciye tanıdık gelmesinin bir nedeni var. Yeni serinin başlangıcından bu yana Rocky dostu Apollo Creed‘in oğlunun maceralarını seyrediyoruz. Kahramanımız ise ringlerden iniyor ve akıl hocalığı görevini üstleniyor. Creed 2’de eski defterler yeniden açılıyor. Rocky 4’te hayata gözlerini yuman Apollo Creed’in intikamını alma zamanı geliyor. Adonis bu yüzden Ivan Drogo‘nun oğluna karşı mücadele edecek. Kazananın kim olacağını ise hepimiz merak ediyoruz.

Fragmanı heyecan uyandıran filmin başrollerini Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan üstleniyor. Onlara Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad ve Russell Hornsby gibi isimler eşlik ediyor. Fakat en büyük sürpriz Ivan Drogo’ya hayat veren Dolph Lundgren‘i yeniden görmek oluyor. Fragmandaki bu an büyük heyecan yaratmaya yetiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Steven Caple Jr.’ın üstlendiği Creed 2 filmi 21 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmin ilk fragmanını ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.