reklamı kapat

POPÜLER

creed 2

Creed 2’den paylaşılan ilk posterde Michael B. Jordan boy gösteriyor

Rocky hayranlarının büyük bir merakla beklediği Creed 2 için çalışmalar tam gaz devam ediyor. İlk fragmanıyla karşımıza çıkmasını beklediğimiz filmden ilk poster paylaşıldı. Oldukça basit bir tasarıma sahip olan posterde sadece Michael B. Jordan’ı görüyoruz.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Creed temelde Rocky’nin devam serisi niteliğini taşıyor. Fakat hikayenin merkezinde artık Rocky Balboa değil, öğrencisi Adonis Creed yer alıyor. Rocky dostu Apollo Creed’in oğluna akıl hocalığı yapıyor. Fakat eski defterler henüz kapanmış değil. Aksine Dolph Lundgren’in Ivan Drogo rolüyle geri dönmesi bekleniyor. Adonis’in babasının ölümünün intikamını ringde alacağı düşünülüyor. Bunun nasıl mümkün olacağını ise paylaşılmasını beklediğimiz ilk fragman gösterecek.

Yönetmenliğini Ryan Coogler’ın üstlendiği Creed 2’nin oyuncu kadrosu da fazlasıyla dikkat çekici. Başrolde son yılların yükselen yıldızı Michael B. Jordan’ı görüyoruz. Ona Sylvester Stallone da Rocky Balboa rolünde eşlik ediyor. Tessa Thompson ise Adonis’in romantik anlarında gördüğümüz Bianca’ya hayat veriyor. Dolph Lundgren, Ivan Drago olarak geri dönerken Florian Munteanu’nun da oğlu Viktor Drago olarak boy göstereceği söyleniyor.

Creed 2 filmi 21 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Kısa bir süre içinde filmden ilk fragmanın da internet üzerinden paylaşılmasını bekliyoruz. Bakalım fragman beklentileri karşılayabilecek mi?

İlginizi çekebilir

Creed fragmanı