reklamı kapat

POPÜLER

Büyük mücadeleyi gözler önüne seren Creed 2 posteri

Rocky hayranlarının ilgiyle takip ettiği Creed 2 adım adım yaklaşıyor. Geri sayım devam ederken filmin heyecan uyandıran posteri gün yüzüne çıktı.

Creed 2 heyecanı başladı

Bildiğiniz gibi Creed’in başrolünü Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan üstleniyor. Onlara Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad ve Russell Hornsby gibi isimler eşlik ediyor. Fakat filmin herhalde en büyük sürprizi Ivan Drogo’ya hayat veren Dolph Lundgren oluyor. Onunla birlikte oğlu da geliyor. Böylece büyük mücadele yeniden başlıyor.

Creed 2‘nin hikayesini kısaca özetleyecek olursak, hikayenin merkezinde Rocky’nin değil öğrencisi Adonis Creed‘in yer aldığını söylememiz gerek. Eğer ilk filmi seyretmediyseniz, Creed isminin tanıdık gelmesi tesadüf değil. Yeni serinin başlangıcından bu yana Rocky dostu Apollo Creed‘in oğlunun maceralarını seyrediyoruz. Rocky artık ringlerden emekli oluyor. Fakat bilgisini ve tecrübesini akıl hocalığı için kullanmaya başlıyor. Fakat Creed 2 ile birlikte eski defterler yeniden açılıyor. Rocky 4’te ölümüne şahit olduğumuz Apollo Creed’in intikamını alma zamanı geliyor. Adonis bu yüzden Ivan Drogo’nun oğluna karşı mücadele vermeye hazırlanıyor. Kazananın kim olacağı ise merakla bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Steven Caple Jr.’ın üstlendiği Creed 2 filmi 21 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmin posterini haberimiz içinde görebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Creed 2 fragmanı