reklamı kapat

POPÜLER

creed

Sylvester Stallone’dan hayran yapımı Creed 2 posteri

Bir anlamda Rocky’nin hikayesine devam eden Creed’in ikinci filmle karşımıza çıkacağını biliyoruz. Bu sene vizyona girmesini beklediğimiz Creed 2‘den ilk posteri Sylvester Stallone paylaştı. Hayran yapımı bu poster kısa sürede büyük ilgi gördü.

2015 senesinde izleyici karşısına çıkan ve büyük beğeni toplayan Creed’in devamının geleceği uzun süredir belli. Başroldeki Sylvester Stallone’un ise hayranları heyecanlandıran planları bulunuyor. Tecrübeli oyuncu Rocky’nin intikamının Creed 2’de alınmasını arzu ediyor. Bilmeyenler veya unutanlar için kısaca hatırlatmak gerekirse Apollo Creed serinin dördüncü filminde hayata gözlerini yummuştu. Onun ölümüne Ivan Drago neden olmuştu. Filmin devamında Rocky mücadeleyi devralıp maçı kazanmıştı. Böylece Apollo’nun intikamı alınmış olmuştu fakat  Stallone bunu yeterli bulmuyor. Aksine ikinci filmde Adonis Creed ile Ivan Drago’nun oğlunun karşı karşıya gelmesini istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geçtiğimiz ay ortaya çıkan haberler de senaryonun bu yönde geliştiğine işaret ediyor. Son olarak Creed 2’nin oyuncu kadrosuna Romanyalı boksör Florian “Big Nasty” Munteanu katılmıştı. Onun Ivan Drogo’nun oğluna hayat vereceği iddia edilmişti. Sylvester Stallone’un paylaştığı hayran yapımı poster bu iddiaların doğru olduğunu kanıtlar nitelikte. Bir tarafta Adonis Creed diğer tarafta ise Ivan Drogo ve oğlu yer alıyor. Yaklaşan büyük mücadele müjdeleniyor.

Creed 2’nin 21 Kasım‘da izleyici karşısına çıkması bekleniyor. Poster ve fragman beklerken paylaşılan hayran çalışmasını hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Fight time … #creed 2 #healthylifestyle #rockybalboa1976

A post shared by Sly Stallone (@officialslystallone) on

İlginizi çekebilir