reklamı kapat

POPÜLER

Creed 2

Sylvester Stallone’dan üzen Creed 2 kararı

12 Aralık 2017

Rocky’nin dünyasında geçen Creed geçtiğimiz senelerde vizyona girmiş ve büyük beğeni toplamıştı. Bu hikayenin devam edeceği de kısa bir süre sonra belli olmuştu. Daha önceki açıklamalarından dolayı Creed 2‘nin yönetmenliğini Sylvester Stallone’un üstlenmesini bekliyorduk. Ancak görünen o ki planlarda ciddi bir değişiklik oldu.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Sylvester Stallone’un Creed 2’de büyük bir rol oynayacağı geçtiğimiz aylarda ortaya çıkmıştı. Hatta sevilen oyuncu bu yapımda Rocky 4’ün intikamı almak istediğini dile getirmişti. Bu doğrultuda hikayeye Ivan Drago’nun oğlunun getirilebileceği konuşuluyordu. Hemen ardından filmin yönetmen koltuğunda Sylvester Stallone’un oturacağı ifade edilmişti. Bizleri fazlasıyla sevindiren bu gelişmenin ardından işler değişmiş gibi görünüyor.

Yönetmen değişikliği

Variety’nin haberine göre Creed 2’nin çekimleri için çalışmalar sonunda hız kazandı. Heyecan uyandıran filmin yönetmenliğini Stallone değil, Steven Caple Jr. üstlenecek. Efsane oyuncu Michael B. Jordan ile birlikte başrolü üstlenecek. Üstelik ortaya çıkan son bilgilere bakılırsa Tessa Thompson da hikayeye geri dönecek. İlk filmin yönetmenliğini üstlenen Ryan Coogler ise yapımcılık rolüyle yetinecek. Eğer her şey planlandığı gibi giderse Creed 2’nin çekimlerine mart ayında Philadelphia şehrinde başlanacak. Adonis Creed’in yeni macerasını ise 21 Kasım’dan itibaren seyredebileceğiz.