reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Creed 2 Michael B. Jordan

Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan’lı Creed 2’den ilk fragman [Video]

Rocky dünyasında geçen Creed’in maceraları kaldığı yerden devam ediyor. Creed 2 için paylaşılan ilk tanıtım tam da Sylvester Stallone’un istediği hikayenin anlatılacağını gözler önüne seriyor.

Advertisement

Zaten biliniyor fakat kısaca bahsedersek, Creed’in Rocky dünyasında geçtiğini ve bir sonraki nesli konu ettiğini söyleyebiliriz. Artık ikayenin merkezinde artık Rocky Balboa değil, öğrencisi Adonis Creed yer alıyor. Creed ismi tanıdık geliyorsa bunun neden Rocky dostu Apollo Creed olabilir. Kahramanımız artık onun oğluna akıl hocalığı yapıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere eski defterler henüz kapanmış değil. Bildiğiniz gibi Apollo Creed serinin dördüncü filminde hayata gözlerini yummuştu. Onun ölümüne ise Ivan Drago neden olmuştu. Görünen o ki şimdi oğlu Apollo’nun intikamını almak üzere geliyor. Adonis bu yüzden Ivan Drogo’nun oğluna karşı mücadele edecek. Kazananın kim olacağı ise merak konusu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İkinci filmin başrollerini Sylvester Stallone ve Michael B. Jordan üstleniyor. Onlara Tessa Thompson, Florian Munteanu, Phylicia Rashad ve Russell Hornsby gibi isimler eşlik ediyor. Ivan Drogo’ya hayat veren Dolph Lundgren de geri dönüyor. Uzun zamandır beklenen Creed 2 filmi 21 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Filmin ilk fragmanını ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.