reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro
Xiaomi Redmi 6 Pro

Resmi basın görselleriyle karşınızda “Xiaomi Redmi 6 Pro”

Dün hakkında önemli bilgiler veren ilk posteri yayımlanan Xiaomi Redmi 6 Pro, bugün de resmi basın görselleriyle karşımıza çıktı.

Xiaomi Redmi 6 Pro, resmi Weibo sayfasından gelen basın görsellerine baktığımız zaman tanıdık bir tasarım üzerine kuruluyor. İlk olarak ufak ekran çentiği dikkat çeken telefon, ön yüzünde fiziksel bir tuş taşımıyor. Parmak izi sensörü arkasında bulunan metal gövdeli telefon, dikey konumlandırılmış 12 megapiksel çiftli kamera sistemiyle karşımıza çıkıyor. Görebileceğiniz üzere birçok farklı renk seçeneğiyle hazırlanan telefon, teknik olarak da konumunun beklentilerini karşılıyor. Baktığımız zaman telefonda 5,84 inç 19:9 2280×1080 piksel bir ekran bulunuyor. Gücünü Snapdragon 625 işlemciden alan model, söylendiği kadarıyla üç farklı versiyon halinde tasarlanıyor. Bunların “16 GB + 2 GB RAM, 32 GB + 3 GB RAM ve 64 GB + 4 GB RAM” kombinasyonları olduğu belirtiliyor. 4.000 mAh gibi büyük bir pille hazırlanan telefon, 18W hızlı şarj özelliğini de beraberinde getiriyor. Xiaomi Redmi 6 Pro‘nun dahili depolaması microSD kart ile artırılabiliyor.

Xiaomi Redmi 6 Pro

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi 6 Pro için çok az kaldı

Önünde ise 5 megapiksel kameranın yer alacağı belirtilen telefon, dün öğrendiğimiz kadarıyla resmi olarak 25 Haziran tarihinde tanıtılıyor. Biliyorsunuz bu tarihte yeni tablet Mi Pad 4‘ün de lanse edileceği biliniyor.

İlgili Video

Xiaomi Mi 6X için hazırlanan video